Animalрос Животински Диви Животни Џунгла Шумски Врв Предатор Џиновски Мачка Тигар Отпечатоци Апстрактна Уметност Голем Плоштад Вечера Плоча Во собата на 2 10.75 Чинии М
Новак

Animalрос Животински Диви Животни Џунгла Шумски Врв Предатор Џиновски Мачка Тигар Отпечатоци Апстрактна Уметност Голем Плоштад Вечера Плоча

DEN 575.84

Во достапна форма

Овие Животински Тигарски Отпечатоци Апстрактните Чинии за Вечера се направени од керамика, дизајнирани и произведени имајќи го предвид супериорниот квалитет Секоја квадратна плоча е со димензии 10,75" за 10,75" и 1"Приближно Висока. Секоја чинија тежи околу 2,5 килограми. Овие плочи се безбедни за миење садови и микробранова печка. Тие се двојни ѕидови за подобрена издржливост и удобност при ракување/користење. Природата има посебен начин да ги покани нашиот дух и душа во смирувачка и "целосна" состојба. Нашата колекција на животински принт носи егзотична елеганција на масата со нашите џиновски мачки тигар апстрактни уметнички дела. Измешајте ги, поклопете ги и измешајте ги со координирачки цврсти материи за малку животински магнетизам на секој собир или хостинг за забави. Овие Животински Тигарски Отпечатоци Апстрактните Чинии за Вечера се направени од керамика, дизајнирани и произведени имајќи го предвид супериорниот квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент