Симпатична Морска Желка Регистарска Табличка Покритие Морски Живот Регистарска Табличка Смешни Животни Нерѓосувачки Челик Автомобил Декорација Додаток Суета Та
Новак

Симпатична Морска Желка Регистарска Табличка Покритие Морски Живот Регистарска Табличка Смешни Животни Нерѓосувачки Челик Автомобил Декорација

DEN 515.20

Во достапна форма

Големина На Капакот На Регистарската Табличка : 12 2х 6,2 инчи, одговара на сите стандардни регистарски таблички НА возилото ВО САД Канада. Со компатибилност, стилската рамка за дизајн е совршена за вашата регистарска табличка за автомобил. Материјал Од Нерѓосувачки Челик : Изработени од висококвалитетна плоча од нерѓосувачки челик, линиите на работ се мазни и рамни, не се лесни за деформација, отпорни на абење, отпорни на удари, добро чувство на рака, доволно за употреба во различни временски услови и нема да го изгребат вашиот раб или браник за боја. Може да се користи долго време. Лесен За Инсталирање : со 4 дупки за монтирање (не е потребно дупчење), инсталацијата е брза и лесна, заштедувајќи ви време. Уникатен Дизајн : Уникатен дизајн на графички принт со живописни бои кои нема да исчезнат. Украсувањето со забавен капак со бројни плочи како ова е совршен начин да дадете изјава без да кажете збор, е продолжение на вашата личност и додава уникатен вкус на вашиот автомобил. Совршен Подарок : Овој Висококвалитетен Капак на регистарската табличка е исто така совршен избор за подарок за вашето семејство, љубовник, пријатели и многу повеќе. Ова ќе биде неочекувано изненадување. Големина На Капакот На Регистарската Табличка : 12 .2х 6,2 инчи, одговара на сите стандардни регистарски таблички НА возилото ВО САД Канада. Со компатибилност, стилската рамка за дизајн е совршена за вашата регистарска табличка за автомобил. Материјал Од Нерѓосувачки Челик : Изработени од висококвалитетна плоча од нерѓосувачки челик, линиите на работ се мазни и рамни, не се лесни за деформација, отпорни на абење, отпорни на удари, добро чувство на рака, доволно за употреба во различни временски услови и нема да го изгребат вашиот раб или браник за боја. Може да се користи долго време. Лесен За Инсталирање : со 4 дупки за монтирање (не е потребно дупчење), инсталацијата е брза и лесна, заштедувајќи ви време. Уникатен Дизајн : Уникатен дизајн на графички принт со живописни бои кои нема да исчезнат. Украсувањето со забавен капак со бројни плочи како ова е совршен начин да дадете изјава без да кажете збор, е продолжение на вашата личност и додава уникатен вкус на вашиот автомобил.

Главните карактеристики

Избор на клиент