Таблет 10.1 инчен Андроид 11 Таблети, 2 во 1 Таблета Со ТАСТАТУРА, 4GB RAM МЕМОРИЈА 64GB Rom 256gb Проширување, 4g Мобилен, Octa-Core Процесор, 13 Mp Камера, Google Сертифициран 2.4 G WiFi Таблета
Новак

Таблет 10.1 инчен Андроид 11 Таблети, 2 во 1 Таблета Со ТАСТАТУРА, 4GB RAM МЕМОРИЈА 64GB Rom 256gb Проширување, 4g Мобилен, Octa-Core Процесор,

DEN 1919.84

Во достапна форма

[Мултифункционален 4g LTE Телефон Таблет Со Повеќе Додатоци] Андроид 110 Таблет Со пенкало глувчето тастатура и повеќе, поддршка 4g мрежа/МОБИЛНА мрежа и WIFI, направи таблета и паметен телефон и таблет. Можете да остварувате телефонски повици и да сурфате на интернет насекаде, 10,1 инчен таблет со GPS, Bluetooth 5.0, FM, OTG и Wi Fi. Со претходно инсталирана Instagram Play, можете да преземате апликации како Facebook, Twitter, Instagram и многу повеќе. [4 МК РАМ + 64 МК РОМ + 256 МК Проширување + Окта-Јадро]2 Во 1 Андроид Таблета со 4 МК РАМ, 64 МК РОМ. голем простор за складирање за вашата дневна забава и работни потреби. На пример, чувајте игри, видеа, песни, е-книги, фотографии и важни датотеки. Со ажурираниот андроид 11 со окта-јадрен процесор, можете да уживате во корисничко искуство. [13 ПРАТЕНИК Задна Камера + 5 ПРАТЕНИК HD Предна Камера + 1280*800 IPS Целосен HD Екран]10.1 Инчен Таблет со 13 ПРАТЕНИК задна камера и 5 пратеник предна камера. Со двојни предни и задни камери, можете да го снимите секој убав момент во вашиот живот и да фотографирате и видеа. 1280x800 IPS HD дисплејот ги враќа сликите во нивните оригинални бои, овозможувајќи ви појасно да гледате 1080p Целосни HD видеа и филмови. [6000mah Голема Батерија + Најновите Android 11.0 OS]EITOMIN таблета користи 6000mah батерија. Таблет Андроид 6580мах голема батерија може да се користи со денови. (408 часа подготвеност, 20 часа разговор, 28 часа МП3 музика, 8 часа онлајн видео) никогаш повеќе не грижете се дали ќе изгубите контакт со вашите пријатели!. Ние обезбедуваме доживотна техничка поддршка и 1 година гаранција. Ако наидете на некој проблем за време на употребата, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро. [Мултифункционален 4g LTE Телефон Таблет Со Повеќе Додатоци] Андроид 11.0 Таблет Со пенкало глувчето тастатура и повеќе, поддршка 4g мрежа/МОБИЛНА мрежа и WIFI, направи таблета и паметен телефон и таблет. Можете да остварувате телефонски повици и да сурфате на интернет насекаде, 10,1 инчен таблет со GPS, Bluetooth 5.0, FM, OTG и Wi Fi. Со претходно инсталирана Instagram Play, можете да преземате апликации како Facebook, Twitter, Instagram и многу повеќе. [4 МК РАМ + 64 МК РОМ + 256 МК Проширување + Окта-Јадро]2 Во 1 Андроид Таблета со 4 МК РАМ, 64 МК РОМ. голем простор за складирање за вашата дневна забава и работни потреби. На пример, чувајте игри, видеа, песни, е-книги, фотографии и важни датотеки.

Главните карактеристики

Избор на клиент