ДАЛИГИРЛ Чизма Јога Панталони Одблесокот Хеланки За Девојки-Кросовер Висок Половината Танц Панталони со Џебови За Тинејџери
Новак

ДАЛИГИРЛ Чизма Јога Панталони Одблесокот Хеланки За Девојки-Кросовер Висок Половината Танц Панталони со Џебови За Тинејџери

DEN 1.67

Во достапна форма

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 75% Полиестер, 25% Спандекс. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Удобна Ткаенина : Девојките јога панталони се направени со врвна, лесна и нежна ткаенина која апсорбира пот и дише, обезбедувајќи максимална удобност за вашето мало девојче. Ние нудиме широк спектар на опции за боја, вклучувајќи розови и црни панталони, што ги прави совршени за детска облека. Полите за подигање : Разгорените панталони имаат дизајн на полите за подигање што ги прави пообични и поудобни, погодни за јога или танцови активности. Полите за подигање можат совршено да одговараат на различни чевли од станови до чизми. Практични Странични Џебови : Разгорените панталони за девојчиња имаат големи џебови од двете страни, обезбедувајќи доволно простор за телефони, паричници, закуски, играчки и други personal предмети. Дизајнот со два џебови ја исполнува желбата на малото девојче да носи повеќе предмети, што ги прави совршени за секојдневна облека, панталони за јога, хеланки за одблесоци, панталони за вежбање и панталони за танцување. Стилска Силуета : Панталоните За Јога со Чизми имаат дизајн на кросовер на половината што не само што го прави телото на малото девојче да изгледа поизбалансирано и координирано, туку и ги прави да изгледаат помладешки и поживописни. Дизајнот на половината може да се прилагоди според личната фигура, да се повлече или малку да се спушти, целосно во согласност со потрагата по личноста на малото девојче. Измешајте И Совпаѓајте Лесно : Панталоните Со Висок Струк имаат едноставен, но стилски дизајн во повеќе бои кои лесно се совпаѓаат со различни врвови и чевли. Триделен комплет во различни бои е достапен за мешање и совпаѓање, што го прави совршен за малите девојчиња да изберат и да создадат свој стил.Овие пријатни и модерни панталони ги сакаат малите девојчиња насекаде. 75% Полиестер, 25% Спандекс. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Удобна Ткаенина : Девојките јога панталони се направени со врвна, лесна и нежна ткаенина која апсорбира пот и дише, обезбедувајќи максимална удобност за вашето мало девојче. Ние нудиме широк спектар на опции за боја, вклучувајќи розови и црни панталони, што ги прави совршени за детска облека. Полите за подигање : Разгорените панталони имаат дизајн на полите за подигање што ги прави пообични и поудобни, погодни за јога или танцови активности.

Главните карактеристики

Избор на клиент