Крофна Висок Стол Банер за 1 Роденден-Крофна Тема 1 Роденден Украси, Крофна Растат 1 Роденден Банер, Слатка Една Торта Пресече
Новак

Крофна Висок Стол Банер за 1 Роденден-Крофна Тема 1 Роденден Украси, Крофна Растат 1 Роденден Банер, Слатка Една Торта Пресече

DEN 2.33

Во достапна форма

ДЕКОРАЦИЈА НА ЗАБАВИ СО ТЕМАТИКА ЗА КРОФНИ-дизајниравме таков уникатен банер за крофна еден висок стол, додавајќи го на 1-ви роденден на вашето малечко ќе направи поубави спомени! УНИКАТЕН ДИЗАЈН - овој банер за столчиња за крофни со облик на крофна и панделки во боја на макарон може да го привлече целото внимание на луѓето. Целиот материјал што го користиме е висококвалитетен, може повторно и повторно да се користи кога се ракува и чува внимателно. ОДЛИЧЕН РЕКВИЗИТ за ТОРТА ПРЕСЕЧЕ ФОТОГРАФИРАЊЕ - совршено е за вашата слатка роденденска забава, само доживејте ја со вашето прекрасно бебе и добијте неверојатни фотографии за да докажете колку е забавно. СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА и ЛЕСНА ЗА ПОСТАВУВАЊЕ - големината на банерот е 78" х9" што одговара на најстандардниот столче за високо столче и лесно е да се закачи столчето или ѕидот со доволно конец на секој крај. БЕЗ КУПУВАЊЕ РИЗИК-Нашиот тим е сигурно и професионално производство на партиски материјали. Слободно контактирајте не ако има некаков проблем со нашиот производ и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. ДЕКОРАЦИЈА НА ЗАБАВИ СО ТЕМАТИКА ЗА КРОФНИ-дизајниравме таков уникатен банер за крофна еден висок стол, додавајќи го на 1-ви роденден на вашето малечко ќе направи поубави спомени!. УНИКАТЕН ДИЗАЈН - овој банер за столчиња за крофни со облик на крофна и панделки во боја на макарон може да го привлече целото внимание на луѓето. Целиот материјал што го користиме е висококвалитетен, може повторно и повторно да се користи кога се ракува и чува внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент