додуна 310 Мл Керамичка Чаша Гроздобер Јапонска Чаша За Појадок Овесна Каша За Појадок Млеко Кафе Топлински Пијалок Домашна Канцеларија Алатки
Новак

додуна 310 Мл Керамичка Чаша Гроздобер Јапонска Чаша За Појадок Овесна Каша За Појадок Млеко Кафе Топлински Пијалок Домашна Канцеларија

DEN 3.33

Во достапна форма

●КВАЛИТЕТНА И УБАВАESЕТИКА●Толку уникатен и класичен дизајнОваа стилска новина керамичка кригла беше детално дизајнирана од природен пристап од лава, секоја кригла развива своја карактеристична шема што ја прави секоја кригла уникатна и посебна. Тие дефинитивно ќе го импресионираат вашето семејство и пријатели!. €ЛЕСНО ЗА ДРЖЕЊЕ●Големата рачка може да го спречи да ротира кога ќе се обидете да ја држите криглата, што ви помага удобно да уживате во чајот/кафето. Изработена од врвна силна керамика за да се спротивстави на чип или пукнатина за да ја искористи во годините што доаѓаат. Суптилно текстурираниот раб додава на неговата визуелна привлечност. €Висок сјај● Цврсти чаши за кафе, пријатно чувство на глазура.Многу лесно се чисти тоа не грижете се за дамките од маснотии. Цврста и издржлива, висока визуелна и тактилна текстура. ●ЛЕСЕН за НЕГА qugs се направени од висококвалитетен порцелан, кој е издржлив и отпорен на чипови, мазната глазура ја прави криглата многу лесна за чистење, спречува дамките од кафе или чај да останат лесно, чашите се погодни за машина за миење садови, микробранова печка, рерна и замрзнувач. ●УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ● Најдобар Роденденски Подарок за Наставник, Сопруг, Сопруга, Пријатели, Деца, И Мажи, Жени, Лекари, Мама, Тато, Сестри, Парови, Г-Дин И Г-Ѓа, Неговите и Нејзините, подароци за него. ●КВАЛИТЕТНА И УБАВАESЕТИКА●Толку уникатен и класичен дизајн.Оваа стилска новина керамичка кригла беше детално дизајнирана од природен пристап од лава, секоја кригла развива своја карактеристична шема што ја прави секоја кригла уникатна и посебна. Тие дефинитивно ќе го импресионираат вашето семејство и пријатели!. €ЛЕСНО ЗА ДРЖЕЊЕ●Големата рачка може да го спречи да ротира кога ќе се обидете да ја држите криглата, што ви помага удобно да уживате во чајот/кафето. Изработена од врвна силна керамика за да се спротивстави на чип или пукнатина за да ја искористи во годините што доаѓаат. Суптилно текстурираниот раб додава на неговата визуелна привлечност.

Главните карактеристики

Избор на клиент