Casetify Iphone Iphone 14 Случај [4x Воено Одделение Пад Тестирани / 8.2 стапки Пад Заштита] - Облаци-Сјајни Црни
Новак

Casetify Iphone Iphone 14 Случај [4x Воено Одделение Пад Тестирани / 8.2 стапки Пад Заштита] - Облаци-Сјајни Црни

DEN 928.00

Во достапна форма

Компатибилен со i Phone 14 само (61" Големина На Екранот).2 стапки Заштита Капка, Екошок Заштита Технологија. Тестиран пад на воено Одделение (4x MIL-STD-810 G). Подигната Рамка за Заштита На Екранот. Безжично Полнење Компатибилен. Компатибилен со i Phone 14 само (6.1" Големина На Екранот).2 стапки Заштита Капка, Екошок Заштита Технологија. Тестиран пад на воено Одделение (4x MIL-STD-810 G). Подигната Рамка за Заштита На Екранот. Безжично Полнење Компатибилен.

Главните карактеристики

Избор на клиент