Шелкингдом Организатор На Четка За Шминка, Јасен Држач За Четка За Шминка Со Капак, Кутија За Организатор На Четка За Ротација Од 360° за Маси за Облекување &Засилува?
Новак

Шелкингдом Организатор На Четка За Шминка, Јасен Држач За Четка За Шминка Со Капак, Кутија За Организатор На Четка За Ротација Од

DEN 1.67

Во достапна форма

Држач За Четки за шминка Со Проѕирен Капак : држачот за четки со капак може добро да ве заштити четки за шминка од прашина, валкани и капки вода Јасно покритие направи можете да ги видите предметите директно без да ја отворите. Држач За Четка За Шминка со Ротирачки 360° : Лесно се префрла на кој било агол што ви треба. Со 4 кружни силиконски закрпи, може да се залепат на долните стапала на држачот за четки за шминка за подобрување на стабилноста на кутијата за складирање на четки за шминка. Одделни И Отстранливи Прегради : Дизајнирани со 7 одделни прегради, за лесно складирање на различни предмети што ви се потребни. Изработка на предметите што сакате да ги организирате поуредени. Исто така, делителот на одделот може да се отстрани за лесно чистење и складирање. Голем Капацитет : (Големина 4,72 х 4,72 х 9,45 инчи), може да складира многу четки, да ја зачува вашата фиока и суета од неред. Закосениот влез за лесно складирање и пристап до четки со различна должина. Со модерен и стилски дизајниран, тој е убав подарок идеален за вашата пријателка, сопруга, девојка, мајка или љубовница. Погоден За Секое Место : тоа не е само што може да биде држач за четки за шминка, држач за козметика, држач за кармини, туку и како држач за пенкало, држач за моливи, држач за канцелариски материјал за работната површина и така натаму. Погоден за секое место, како маси за облекување, суета, спална соба, бања, работна површина, канцеларија итн. Држач За Четки за шминка Со Проѕирен Капак : држачот за четки со капак може добро да ве заштити четки за шминка од прашина, валкани и капки вода. Јасно покритие направи можете да ги видите предметите директно без да ја отворите. Држач За Четка За Шминка со Ротирачки 360° : Лесно се префрла на кој било агол што ви треба. Со 4 кружни силиконски закрпи, може да се залепат на долните стапала на држачот за четки за шминка за подобрување на стабилноста на кутијата за складирање на четки за шминка. Одделни И Отстранливи Прегради : Дизајнирани со 7 одделни прегради, за лесно складирање на различни предмети што ви се потребни. Изработка на предметите што сакате да ги организирате поуредени. Исто така, делителот на одделот може да се отстрани за лесно чистење и складирање. Голем Капацитет : (Големина 4,72 х 4,72 х 9,45 инчи), може да складира многу четки, да ја зачува вашата фиока и суета од неред.

Главните карактеристики

Избор на клиент