UUcovers За Apple iPad Pro 12,9 инчи 2022/2021/2020/2018 Случај 6/5/4 / 3-Та Генерација Деца Пријателски Со Држач За Моливи Рачка Kickstand Лесен Eva Пена Отпорен На Удари Солиден Држач За Држач, Ц?
Новак

UUcovers За Apple iPad Pro 12,9 инчи 2022/2021/2020/2018 Случај 6/5/4 / 3-Та Генерација Деца Пријателски Со Држач За Моливи

DEN 383.84

Во достапна форма

? Компатибилен Модел : ? само компатибилен Со Новиот Ipad Pro 12,9 Инчи 2022 Порака, (6-та Генерација; Број На Модел : a2764/ A2766/ A2437) и Ipad Pro 12,9" 2021 Модел (5-ти Генерал) (модел : a2378 A2461 A2379 A2462); i Pad Pro 12,9" 2020 (4-ти Генерал) (A2229 А2069 А2232 А2233); Ipad Pro 129" 2018 (3-Ти Генерал) (А1876 А2014 а1895 А1983); Не Е Компатибилен со 2017 ве Молиме проверете го дното на Вашиот Ipad За Внимателно Да Го Пронајдете Бројот На Моделот. (Бесплатен подарок : со Пенкало За Игла и Мека Крпа за Чистење). Пријателски За деца : Изработен од Тежок нетоксичен материјал ОД ПЕНА ЕВА, издржува значително абење и обезбедува екстремна заштита од удари и лесен за инсталирање, отстранување, миење и чистење. Аглите имаат силикон со двојна дебелина за најдобра заштита отпорна на удари. Пренослива Рачка и Држач За Моливи : Вграден Тенок Држач За Моливи; Лесно се става Моливчето внатре и надвор , користејќи го Моливот кога сакате. Вградената рачка има ротација од 180 степени за да обезбеди лесно држење за малите училишни деца; largeономската голема рачка против лизгање е наменета за удобен стисок со една рака, совршен за бебе, мало дете, момчиња и девојчиња. Со Функција На Држачот : вградената рачка од 180°може да се преклопи назад во држач за удар за исправена положба за гледање. убав стилски подарок за вашето семејство и пријатели, бизнис, училишни деца,дете, момчиња,девојчиња, жени, мажи итн. прецизно отворање : Лесен пристап до сите карактеристики (Камери, Звучници, Порти и Копчиња); тенок и лесен дизајн, не премногу гломазен, не додава голема тежина. Подигнати рабови на рамката за да се заштити екранот од гребење и кршење. ? Компатибилен Модел : ? само компатибилен Со Новиот Ipad Pro 12,9 Инчи 2022 Порака, (6-та Генерација; Број На Модел : a2764/ A2766/ A2437) и Ipad Pro 12,9" 2021 Модел (5-ти Генерал) (модел : a2378 A2461 A2379 A2462); i Pad Pro 12,9" 2020 (4-ти Генерал) (A2229 А2069 А2232 А2233); Ipad Pro 12.9" 2018 (3-Ти Генерал) (А1876 А2014 а1895 А1983); Не Е Компатибилен со 2017 ве Молиме проверете го дното на Вашиот Ipad За Внимателно Да Го Пронајдете Бројот На Моделот. (Бесплатен подарок : со Пенкало За Игла и Мека Крпа за Чистење). Пријателски За деца : Изработен од Тежок нетоксичен материјал ОД ПЕНА ЕВА, издржува значително абење и обезбедува екстремна заштита од удари и лесен за инсталирање, отстранување, миење и чистење. Аглите имаат силикон со двојна дебелина за најдобра заштита отпорна на удари. Пренослива Рачка и Држач За Моливи : Вграден Тенок Држач За Моливи; Лесно се става Моливчето внатре и надвор , користејќи го Моливот кога сакате. Вградената рачка има ротација од 180 степени за да обезбеди лесно држење за малите училишни деца; largeономската голема рачка против лизгање е наменета за удобен стисок со една рака, совршен за бебе, мало дете, момчиња и девојчиња. Со Функција На Држачот : вградената рачка од 180°може да се преклопи назад во држач за удар за исправена положба за гледање. убав стилски подарок за вашето семејство и пријатели, бизнис, училишни деца,дете, момчиња,девојчиња, жени, мажи итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент