Глафи Слатки Свињи Ранец Лаптоп Училишна Книга Торба Лесен Дневен Ранец За Мажи Жени Тинејџери Деца
Новак

Глафи Слатки Свињи Ранец Лаптоп Училишна Книга Торба Лесен Дневен Ранец За Мажи Жени Тинејџери Деца

DEN 543.84

Во достапна форма

●Издржлив Материјал●100% полиестерски влакна (290 ткаенина од твил) ●Моден Училишен Ранец●11,6 x 6,9 x 16,7 во/29,5 x 17,5 x 42,5 см, погоден за лаптоп до 12,9 инчи, дневно патување, студентска чанта за книги, ранец за лаптоп и многу повеќе. ●Дизајн на рефлектирачки Ленти●ремените за рамо се дизајнирани со армирано дебело перниче за грб, што ја зголемува дишењето на грбот и го намалува притисокот на рамото, можете удобно да носите долго време. Рефлектирачките ленти се додаваат во предниот џеб на патентот на училишната чанта, задниот ремен и мрежестите џебови од двете страни кои имаат очигледен рефлектирачки ефект со заштитна функција под осветлување на ноќното светло. ●Идеален Подарок Qlaphy Casul Bookbag е добар избор за пријателите и децата за роденден, Божиќ/Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста и други фестивали. Совршен за секојдневна употреба, училишен живот, викенд одмори, шопинг и други активности на отворено. ●Персонализирана Шема●Живописен, шарен и стилски ранец ја покажува вашата личност. Достапни во различни бои и дезени, ќе најдете еден привлече вас. ●Издржлив Материјал●100% полиестерски влакна (290 ткаенина од твил). ●Моден Училишен Ранец●11,6 x 6,9 x 16,7 во/29,5 x 17,5 x 42,5 см, погоден за лаптоп до 12,9 инчи, дневно патување, студентска чанта за книги, ранец за лаптоп и многу повеќе. ●Дизајн на рефлектирачки Ленти●ремените за рамо се дизајнирани со армирано дебело перниче за грб, што ја зголемува дишењето на грбот и го намалува притисокот на рамото, можете удобно да носите долго време. Рефлектирачките ленти се додаваат во предниот џеб на патентот на училишната чанта, задниот ремен и мрежестите џебови од двете страни кои имаат очигледен рефлектирачки ефект со заштитна функција под осветлување на ноќното светло. ●Идеален Подарок Qlaphy Casul Bookbag е добар избор за пријателите и децата за роденден, Божиќ/Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста и други фестивали. Совршен за секојдневна употреба, училишен живот, викенд одмори, шопинг и други активности на отворено. ●Персонализирана Шема●Живописен, шарен и стилски ранец ја покажува вашата личност.

Главните карактеристики

Избор на клиент