К-9 К9 Полициско Куче Сина Линија Знаме Налепница-3 Лаптоп Налепница-Водоотпорен Винил За Автомобил, Телефон, Шише Со Вода - Американско Знаме Полициски Налепници
Новак

К-9 К9 Полициско Куче Сина Линија Знаме Налепница-3 Лаптоп Налепница-Водоотпорен Винил За Автомобил, Телефон, Шише Со Вода - Американско Знаме

DEN 111.20

Во достапна форма

Големина : 3 "х 1 Ал времето винил налепница. Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автомобил, налепница за шише со вода и многу повеќе апликации!. Кора и стап, едноставна апликација,еднократно. Произведено во САД. Направено од издржлив водоотпорен винил. Налепницата може да се користи на отворено или во затворени простории, боите нема да исчезнат. Држете се на вашиот автомобил, шише со вода, лаптоп или ладилник. Кора и Стап - едноставна апликација. Произведено во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент