Автомобил Задна Товарна Мрежа, Универзална Прилагодлива Еластична Мрежа За Организатор За Складирање Товар Во Багажникот, Двослојна Најлонска Мрежа За Складирањ?
Новак

Автомобил Задна Товарна Мрежа, Универзална Прилагодлива Еластична Мрежа За Организатор За Складирање Товар Во Багажникот, Двослојна Најлонска

DEN 1.67

Во достапна форма

Мрежата за складирање може да се примени за да се поправат предметите и багажот во задната кутија, што е погодно и заштедува труд Погоден е за сопствениците на автомобили да патуваат, самоуправувачки тури итн. Олеснете ви го организирањето на вашиот автомобил. Лесно За Инсталирање-можете едноставно да инсталирате сами за оваа тешка мрежа за товар на камиони. Прикачете ја товарната мрежа на вашето возило преку аголните куки. Засилените тврди пластични куки ќе ги одржуваат работите научени и безбедни. Идеален за складирање на заден товар во автомобили, комбиња, камиони и ТЕРЕНЦИ. Издржливост И Одржувајте Уредно-мрежата за складирање на багажникот мери 43,3 " х 15,7 "(110см х 40см). Изработен од висококвалитетен најлонски материјал со гумена лента, има двојна мрежа која е потрајна и поцврста, а исто така можете да ставите работи внатре. Растеглив со голема еластичност што може да држи поголеми и пообемни предмети внатре. Широко Се користи-Geeweco автомобил карго мрежа е лесен и практичен организатор багажникот. Тоа помага да се организираат или складираат намирници, алатки, комплет за итни случаи, додатоци за складирање возила итн. Растегливата товарна мрежа ќе обезбеди лесен пристап до сите работи што ги ставате во багажникот. Може да се користи како товарна мрежа за камиони, додатоци за кревети за камиони и организатор, организатори на багажникот за ТЕРЕНЕЦ, автомобил, пикап или други. Практично И Практично-Ви Помага да го поправите багажот или складирањето други огромни работи, Држете го стабилно во багажникот на автомобилот, Спречете ги работите да се тркалаат или штракаат по целиот багажник или отворот. Чувајте ја вашата област за складирање организирана и без неред. Заштедете време за да најдете ставка под седиштата или некаде во вашиот автомобил. Одлични Додатоци За Патување-задната товарна мрежа може да се користи за прицврстување На Предмети и багаж во задната кутија, што е погодно и заштедува труд. Погоден е за сопственици на автомобили кои патуваат надвор, патувања со самоуправување итн. Направете лесно да го организирате вашиот автомобил. Лесно За Инсталирање-можете едноставно да инсталирате сами за оваа тешка мрежа за товар на камиони. Прикачете ја товарната мрежа на вашето возило преку аголните куки. Засилените тврди пластични куки ќе ги одржуваат работите научени и безбедни. Идеален за складирање на заден товар во автомобили, комбиња, камиони и ТЕРЕНЦИ. Издржливост И Одржувајте Уредно-мрежата за складирање на багажникот мери 43,3 " х 15,7 "(110см х 40см). Изработен од висококвалитетен најлонски материјал со гумена лента, има двојна мрежа која е потрајна и поцврста, а исто така можете да ставите работи внатре. Растеглив со голема еластичност што може да држи поголеми и пообемни предмети внатре. Широко Се користи-Geeweco автомобил карго мрежа е лесен и практичен организатор багажникот.

Главните карактеристики

Избор на клиент