Даесар Модерни Завеси Дневна Соба 2 Панели, Спална Соба Завеси Дупчица Полиестер Розова Цврста Боја Прозорец Третман Завеси 38 В х 54 Л
Новак

Даесар Модерни Завеси Дневна Соба 2 Панели, Спална Соба Завеси Дупчица Полиестер Розова Цврста Боја Прозорец Третман Завеси

DEN 1.33

Во достапна форма

☀ ЗАВЕСА СО ДУПКИ ☀ завесите за дупчиња создаваат модерен стил за вашиот дом, лесен за инсталирање ? ЗАВЕСИ ВО СОБАТА НА 2 ? завеси 2 панели по пакет, 96х138см (прикажаната големина е за една завеса на панелот) Ширина : 96СМ, Должина/Висина : 138СМ. Двете завеси се со иста боја и големина. Ве молиме потврдете ја големината на завесата за да избегнете грешки. Завеси за ЗАТЕМНУВАЊЕ НЕТРАНСПАРЕНТНО . завесите за затемнување се изработени од висококвалитетен полиестер, мека ткаенина, елегантна и мазна на допир, покажувајќи природна драпабилност, можат совршено да го украсат вашиот дом. Освен тоа, блокирајте 90% сончева светлина, заштитете ја приватноста и заштедете енергија. ? МОДЕРНА ДНЕВНА СОБА ЗАВЕСИ ? Завесите се погодни за различни стилови на декорација, создавајќи удобна атмосфера за вашата дневна соба, спална соба, работна соба, детска соба, тинејџерска соба итн. Декоративната завеса може убаво да ги украси секој прозорец и просторија. ? ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ ? Машина или рачно перење (до 30 степени) и железо на ниска температура. Не користете белило при перење! Ако имате какви било прашања, ние секогаш ви стоиме на располагање и ќе ви дадеме задоволен одговор. ДАЕСАР♡ Д За Желба. Тоа значи вашата желба едни за други. Грчко Име На Богот На Љубовта : Купидон. Сите вие сте чувани од бога. ♡ Е За Ентернити. Љубовта е нешто вечно; аспектот може да се промени, но не и суштината. Љубовта може Да трае Долго; нека овој момент биде вечен. Никогаш не заборавајте, многу сте сакани! Бидете силни и нека вашата љубов ги освои сите. Ништо не е потребно помеѓу две љубовни срца, но моќна привлечност. Љубовта ја разбира љубовта; не треба да се зборува. Само контакт со очи, можете да го почувствувате неверојатниот шарм меѓу себе. "Ако имав еден цвет за секој пат кога ќе размислам за тебе, можев да шетам засекогаш во мојата градина.

Главните карактеристики

Избор на клиент