БЕСПОРТБЛ Рождество Додатоци Бели Додатоци Рождество Декор Аксесорија До Џвонка Џвонка Божиќно Ѕвоно Приврзок Божиќно Висечко Ѕвоно САМОСТОЈНО Ѕвонче Виси Украс
Новак

БЕСПОРТБЛ Рождество Додатоци Бели Додатоци Рождество Декор Аксесорија До Џвонка Џвонка Божиќно Ѕвоно Приврзок Божиќно Висечко Ѕвоно

DEN 201.12

Во достапна форма

БЕЛ ВИСИ ДЕКОР Мазната површина и белата боја го прават тоа изгледа повеќе елегантно и луксузно ДОДАТОЦИ ЗА РОЖДЕСТВО рождество надаје син до декорачи в луб в оздобним опакованиу јако спанијали. БЕЛАТА ДОДАТОЦИ Погоден За декорација во домот, или брод во декоративни пакување како. рождество декор користи Направени Од, безбеден, издржлив материјал и еко-пријателски. АКСЕСОРИЈА ДО ЏВОНКА ЏВОНКА Мали розмиар до латвего завиесенија и оздоби,вилокротнего узитку. Пакет Листа 1 х тинкл Бел Украс Карактеристики-Големина : Околу 7,5 х 7,5 х 7,5 см САМ виси ѕвонче. - Боја : Бело Божиќно висечко ѕвоно. - Материјал : Керамика. - Погоден за декорација во домот, или брод во декоративно пакување Како Визиорек швијатецни џвонек визаси џвонек Визаси џвонек ДИИ АКСЕСОРИЈА до џвонка Џвонка Бозе Народзение висаси џвонек. - Изработен од, безбеден, издржлив материјал и еколошки декор за бесење ѕвона. - Мала големина за лесно закачување и украс на работната површина, приврзок За Божиќно ѕвоно за повеќекратна употреба. - Направете јасен звук, на повеќе празнична атмосфера за вас додатоци за ѕвончиња за забави.

Главните карактеристики

Избор на клиент