Марбрасе Мрежа Биро Организатор Пенкало Организатор со 2 Фиока
Новак

Марбрасе Мрежа Биро Организатор Пенкало Организатор со 2 Фиока

DEN 2.00

Во достапна форма

€ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ q : Сет од 9 прегради со решетка, доволно прегради за да се овозможи некоја основна организација Голем капацитет, мултифункционален ви помагаат да ги организирате гаџетите за биро и стационарни чисти и уредни.Најдобрата и најбезбедната опција за складирање за вас. Совршена Големина : 10. ●ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : овој мрежен организатор е погоден за складирање и сортирање на мали предмети како што се моливи, маркери, очила и така натаму, помагајќи ви да заштедите простор. Направете ја вашата работна маса да изгледа поуредно и чисто. €Доволно Капацитет●Сет од 3 прегради држач за пенкало, 1 врвен послужавник, 1 држач за тетратка и 2 фиоки кои имаат доволно складирање за да овозможат организација на канцелариски материјали. Голем капацитет, мултифункционален ви помагаат да ги организирате додатоците за биро и стационарите чисти и уредни.Најдобрата и најбезбедната опција за складирање за вас. Совршена Големина : 7. Оваа Идеална биро за складирање е практична за организирање и категоризирање на мали канцелариски основни работи како i Pads, моливи, маркери, ножици, лепливи белешки, преносни компјутери, клипови за хартија и многу повеќе, овозможувајќи ви да го максимизирате вашиот работен простор и да постигнете поуреден и уреден изглед на бирото. ®Практично И Мултифункционално. Оваа Работна Маса Не е потребна инсталација не само совршена за складирање на канцелариски материјал за работната површина и многу други додатоци за биро, туку е одлична и за чување на четки за шминка, лакови за нокти, кармини и други мали items предмети подредени по тип. Транспарентната фиока го олеснува наоѓањето на она што ви треба! И можете да ги ставите сите други дневни потреби на организаторот, тоа ви помага да ги одржувате вашите работи организирани. €ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ q : Сет од 9 прегради со решетка, доволно прегради за да се овозможи некоја основна организација. Голем капацитет, мултифункционален ви помагаат да ги организирате гаџетите за биро и стационарни чисти и уредни.Најдобрата и најбезбедната опција за складирање за вас. Совршена Големина : 10. ●ЗАШТЕДА на ПРОСТОР : овој мрежен организатор е погоден за складирање и сортирање на мали предмети како што се моливи, маркери, очила и така натаму, помагајќи ви да заштедите простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент