Кујнска Кука меилишуанг, Кука За Домаќинство, Декорација На Домашен Ѕид Висечка Кука, Полица За Бања, Со Кука За Пешкир, 8 Парчиња
Новак

Кујнска Кука меилишуанг, Кука За Домаќинство, Декорација На Домашен Ѕид Висечка Кука, Полица За Бања, Со Кука За Пешкир, 8 Парчиња

DEN 1.33

Во достапна форма

Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли, Како да се користи : Излупете го капакот од испакнувањето, а потоа ставете ја куката на мазна површина. Боја : боја На Слика. Функција : погоден за висечки јакни, крпи, бањарки, џогери, метли, јакни, капи, чанти, чадори, шалови, клучеви, паричници, растенија, кујнски прибор, лажици, шпатули. Услуга по продажбата : доколку е потребно, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг, благодарам. Применливи сценарија : кујна, бања, зад вратата, кабинет за чевли,. Како да се користи : Излупете го капакот од испакнувањето, а потоа ставете ја куката на мазна површина. Боја : боја На Слика. Функција : погоден за висечки јакни, крпи, бањарки, џогери, метли, јакни, капи, чанти, чадори, шалови, клучеви, паричници, растенија, кујнски прибор, лажици, шпатули. Услуга по продажбата : доколку е потребно, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг, благодарам. Цврста пластична кука-проѕирната пластична кука заштедува простор и нема клинци, совршени за закачување палта, крпи, бањарки, џогери, јакни од метли, капи, багаж, чадори, шалови, клучеви, паричници, растенија, кујнски прибор, лажици, шпатули, проѕирен дизајнсупер водоотпорен и отпорен на масло, овие куки се многу модерни и модерни.

Главните карактеристики

Избор на клиент