Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Ноќ Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни 16 Мл
Новак

Нерѓосувачки Челик Кожа Вакуум Изолирани Кригла Ноќ Термос Вода Шише За Топла И Ладна Пијалаци Деца Возрасни 16 Мл

DEN 3.00

Во достапна форма

[Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот Оваа чаша можете добро да ја искористите во зима и лето. ●[Висококвалитетни Материјали] : телото на тенџерето е изработено од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, а додатоците се изработени од пп материјали за храна. Внатрешниот сад е изработен од двослојна конструкција од нерѓосувачки челик. Усвоена е високата технологија за вакуумско лемење. ● [Совршено Печатење] : надворешниот слој на чашата е покриен со двослојна крава, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Технологијата за нано печатење се користи за да се направи целата чаша поеколошка и поубава, а различните модели на стилови ја прават вашата термос чаша поистакната. [Мултифункционален Капак] : како горниот капак на чашата, може да осигури дека прекинувачот внатре нема да се судри, со што ефикасно ќе спречи истурање на течноста. Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење. ● [Солиден и Издржлив] : Ова шише за топлинска изолација користи конструкција од нерѓосувачки челик отпорна на ' рѓа, што значи дека може да работи напорно како и вие без да влијае на неговите перформанси. Ова е идеален термос за ставање во автомобил, работна торба, училишна торба или патување со вас. [Одржување На Температурата] : Оваа Вакуумска Изолирана Кригла Од Нерѓосувачки Челик може да ја задржи температурата на водата во вашата чаша неколку часа и има добар ефект на задржување на топлина и задржување на мразот. Оваа чаша можете добро да ја искористите во зима и лето. ●[Висококвалитетни Материјали] : телото на тенџерето е изработено од НЕРЃОСУВАЧКИ челик, а додатоците се изработени од пп материјали за храна. Внатрешниот сад е изработен од двослојна конструкција од нерѓосувачки челик. Усвоена е високата технологија за вакуумско лемење. ● [Совршено Печатење] : надворешниот слој на чашата е покриен со двослојна крава, што дополнително ги зголемува перформансите на изолацијата на чашата. Технологијата за нано печатење се користи за да се направи целата чаша поеколошка и поубава, а различните модели на стилови ја прават вашата термос чаша поистакната. [Мултифункционален Капак] : како горниот капак на чашата, може да осигури дека прекинувачот внатре нема да се судри, со што ефикасно ќе спречи истурање на течноста. Може да се користи и како чаша од нерѓосувачки челик за вода за пиење. ● [Солиден и Издржлив] : Ова шише за топлинска изолација користи конструкција од нерѓосувачки челик отпорна на ' рѓа, што значи дека може да работи напорно како и вие без да влијае на неговите перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент