ПРЕДНОСТ ЗА УЧЕЊЕ Ѕиден Панел За Активност На Жирафа - 18м+ - Центар За Активност На Мали Деца-Играчка Монтирана На Ѕид - Зафатен Декор На Табла За Спални Соби, Дневни С
Новак

ПРЕДНОСТ ЗА УЧЕЊЕ Ѕиден Панел За Активност На Жирафа - 18м+ - Центар За Активност На Мали Деца-Играчка Монтирана На Ѕид - Зафатен Декор

DEN 1039.84

Во достапна форма

ПРЕТВОРЕТЕ ГИ ЅИДОВИТЕ ВО РАЗИГРАНО САФАРИ овој дрвен ѕиден панел од жирафа има 4 блокови од овошни загатки за мешање и комплетирање : банани, јагоди, јаболка и грозје ЗА ВОЗРАСТ од 18 милиони+ Целосно тестирана според највисоките стандарди за потрошувачи, оваа играчка за ѕид од жирафа може да се монтира на вистинската висина за младите. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ и МАЛА ТЕЖИНА ѕидниот панел вклучува дупки за прицврстување и завртки за прицврстување за лесно монтирање. ПРЕКРАСНО ИНТЕРАКТИВЕН ЅИДЕН ДЕКОР Сакате да ја декорирате спалната соба или просторот за играње на вашето дете? Овој симпатичен панел за жирафи ќе додаде забава на секој простор без да зазема простор на подот. ИГРАЈТЕ И УЧЕТЕ оваа зафатена табла помага да се изградат моторни вештини, координација рака-око, описен јазик и вештини за расудување. Овошните загатки инспирираат разговор околу храната и исхраната!. ЗА ЦЕНТРИ, ДОМОВИ и ЧЕКАЛНИ Бидејќи е монтиран на ѕид, овој ѕиден панел е идеален ресурс за да ги забавувате децата додека го чекате докторот. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА ѕидниот панел е со димензии 22 "л х 15" W, што го прави идеален за индивидуална или групна игра. Максималната длабочина што излегува од ѕидот е 2". СОБЕРЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ Додадете ја Нашата Зебра (производ #50681), Коњ (производ #50678) и нашата Жаба (производ #50679) за уште "дива" игра. Плус, сите тие се дизајнирани да се гнездат еден до друг!. ПРЕТВОРЕТЕ ГИ ЅИДОВИТЕ ВО РАЗИГРАНО САФАРИ овој дрвен ѕиден панел од жирафа има 4 блокови од овошни загатки за мешање и комплетирање : банани, јагоди, јаболка и грозје. ЗА ВОЗРАСТ од 18 милиони+ Целосно тестирана според највисоките стандарди за потрошувачи, оваа играчка за ѕид од жирафа може да се монтира на вистинската висина за младите. ЛЕСНО СКЛОПУВАЊЕ и МАЛА ТЕЖИНА ѕидниот панел вклучува дупки за прицврстување и завртки за прицврстување за лесно монтирање. ПРЕКРАСНО ИНТЕРАКТИВЕН ЅИДЕН ДЕКОР Сакате да ја декорирате спалната соба или просторот за играње на вашето дете? Овој симпатичен панел за жирафи ќе додаде забава на секој простор без да зазема простор на подот. ИГРАЈТЕ И УЧЕТЕ оваа зафатена табла помага да се изградат моторни вештини, координација рака-око, описен јазик и вештини за расудување.

Главните карактеристики

Избор на клиент