1971 Гем Доказ Кенеди Половина Долар Сад Монета Половина Долар Нециркулирани Сад Нане
Новак

1971 Гем Доказ Кенеди Половина Долар Сад Монета Половина Долар Нециркулирани Сад Нане

DEN 187.04

Во достапна форма

Материјал-75% Бакар 25% Никел Производство-Доказ. Издавање Години - 1964-Сегашност. Нане-Сан Франциско. Се Повлече Директно Од Нас Доказ во собата. Материјал-75% Бакар 25% Никел. Производство-Доказ. Издавање Години - 1964-Сегашност. Нане-Сан Франциско. Се Повлече Директно Од Нас Доказ во собата. Голема паричка рачно избрана за квалитет и привлечност на очите. Длабок штрајк, убави полиња. Одличен додаток на секој Доказ Колекција Кенеди Половина. Сместен во убава кадифена торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент