Хомојојо Насловна Фанови 3 парчиња Црно Сини Жени Ретро Декорација, Кампување Подароци, Голема Рамка Партија, Декоративни Свадби Ресел Гроздобер Бамбус Свила Вент?
Новак

Хомојојо Насловна Фанови 3 парчиња Црно Сини Жени Ретро Декорација, Кампување Подароци, Голема Рамка Партија, Декоративни Свадби Ресел Гроздобер

DEN 311.84

Во достапна форма

Бамбус тие се исто така прекрасни и специјални подароци за себе, пријатели, роднини Ресел Гроздобер Рачен Вентилатор : - Одлично за декорација, испрати како подарок, колекција, свадба итн. Пакетот Вклучува 1 * Женски И Цветен Стил Преклопен Бамбус Рачен Вентилатор со Ресни ( Сини+ Црни ) Карактеристики - Печатени со цвет и дезен, погодни за употреба за жени. - Боја : Сина, црна. - Должина : Приближно 21 см. - Одлично за декорација, испрати како подарок, колекција, свадба итн. - Материјал : бамбус и лен. - Дијаметар на расплетување : Приближно 38 см. - приврзок за помпон и специјален. Опис на стоката декоративни вентилатори за раце има приврзок за реследник што го прави и посебен за жените да го користат.Цветни Виткање Рака Вентилатор оваа ставка е пренослив преклопен вентилатор, кој е направен од бамбус и лен.цвет рака Вентилатор Одлично За декорација, испрати како подарок, колекција, свадба, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент