2003-2005 СХ 85 Бинарна Портокалова Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач И. Д. Компатибилен СО КТМ
Новак

2003-2005 СХ 85 Бинарна Портокалова Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач И. Д. Компатибилен СО КТМ

DEN 1.33

Во достапна форма

2003-2005 СХ 85 Бинарен Портокал Сенге Графички Комплет Компатибилен со КТМ Прикажаната фотографија ги покажува точните налепници што ќе ги добиете. Ве молиме погледнете ја фотографијата за да бидете сигурни дека ја добивате точната количина на покриеност што ја сакате. Можете да се префрлате помеѓу основата, комплетната И Личната Карта на возачот за да ги видите сите разлики. Најагресивните лепила и најтрајната графика на пазарот, Загарантирана! ПЛАСТИКАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНА. Нашиот процес на дигитално печатење гарантира кристално јасен графички комплет со висока дефиниција кој гарантирано ќе се истакне во толпата!. Дебелина од 22 мил. Отпорен на гребење со технологија за самолекување за екстремни услови за возење. Предметот што го добивате е гордо произведен во САД и е направен за да одговара на наведениот модел без потреба од кастрење. СЕНГЕ ГРАФИКАТА Е ДИЗАЈНИРАНА ДА БИДЕ НАЈДЕТАЛНА, НАЈКВАЛИТЕТНА ГРАФИКА НА РАСПОЛАГАЊЕ.

Главните карактеристики

Избор на клиент