55 ПАРЧИЊА Велигденски Украси, СРЕЌЕН Велигденски Банер 16 ПАРЧИЊА Велигденски Балони 6 ПАРЧИЊА Велигденски Централни Парчиња 18 ПАРЧИЊА Висечки Вител, Зајаче Јајце ?
Новак

55 ПАРЧИЊА Велигденски Украси, СРЕЌЕН Велигденски Банер 16 ПАРЧИЊА Велигденски Балони 6 ПАРЧИЊА Велигденски Централни Парчиња 18 ПАРЧИЊА Висечки

DEN 2.00

Во достапна форма

Доволно Количество-1 комплет Среќни велигденски знамиња, 16 парчиња 4 Видови Велигденски балони, 6 парчиња велигденски центар за маса и 18 парчиња висечки вител Добар Материјал-централното знаме На Велигден и вител се направени од хартија, а материјалот За Велигденски балон е гума, јасно печатење и светла боја, што е еднократно. Совршена Големина - среќна велигденско знаме големина е 3,7 х 7,08 инчи, големината на балонот е 12 инчи, централниот дел за маса е 5,9 х 6,4 инчи, висечките вител е еластична. Додадете совршени украси на Вашиот Велигден. Лесен За Употреба - велигденските украси може да се инсталираат во едноставни чекори, само со помош на соодветни алатки. Можете да ги обесувате каде што сакате. Широка Примена - велигденскиот декор може да се користи за украсување внатрешен и надворешен простор, дом, маса, ѕид, градина, трем, пролетна вечера итн. Донесете убави спомени за Вашиот Велигден. Доволно Количество-1 комплет Среќни велигденски знамиња, 16 парчиња 4 Видови Велигденски балони, 6 парчиња велигденски центар за маса и 18 парчиња висечки вител. Добар Материјал-централното знаме На Велигден и вител се направени од хартија, а материјалот За Велигденски балон е гума, јасно печатење и светла боја, што е еднократно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

MSA XFP 40KM DWDM LC XCVR 10GIG
Новак
MSA XFP 40KM DWDM LC XCVR 10GIG
Во достапна форма
DEN 143.84
Вреднување на стоката: