UXZDX КУЈУКС Ретро Темно Зелена Кадифена Кутија За Накит Елегантен И Дарежлив Подарок За Роденден И Фестивал
Новак

UXZDX КУЈУКС Ретро Темно Зелена Кадифена Кутија За Накит Елегантен И Дарежлив Подарок За Роденден И Фестивал

DEN 5525.28

Во достапна форма

Собирање крпа, дополнително се грижи за вашиот сакан накит Фина изработка, фино полирање, заштита и боја, секое парче зрно дрво е природен подарок. Функција : Чувајте додатоци/подароци за свадба и роденден/за старешини и пријатели. Елегантната кутија за организатор на накит може да се користи за чување прстени,обетки,брошеви и друг извонреден накит,скапоцениот микрофибер спречува гребење и јазли на вашиот накит. Дрвената кутија за накит е одлична за лична употреба дома, седи убаво на која било ноќна маса, биро, комода,фиока или шалтер, исто така совршена за организатор на накит за патување или саем за накит. Собирање крпа, дополнително се грижи за вашиот сакан накит. Фина изработка, фино полирање, заштита и боја, секое парче зрно дрво е природен подарок. Функција : Чувајте додатоци/подароци за свадба и роденден/за старешини и пријатели. Елегантната кутија за организатор на накит може да се користи за чување прстени,обетки,брошеви и друг извонреден накит,скапоцениот микрофибер спречува гребење и јазли на вашиот накит. Дрвената кутија за накит е одлична за лична употреба дома, седи убаво на која било ноќна маса, биро, комода,фиока или шалтер, исто така совршена за организатор на накит за патување или саем за накит. Собирање крпа, дополнително се грижи за вашиот сакан накит.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Белрој Фолио
Новак
Белрој Фолио
Во достапна форма
DEN 3.33
Вреднување на стоката:

Panduit LCAF250-38H-X
Новак
Panduit LCAF250-38H-X
Во достапна форма
DEN 2.00
Вреднување на стоката: