CWXUAN АЛУМИНИУМСКА Легура USB 3.0 До HDMI Видео Адаптер за Компјутер / ТВ
Новак

CWXUAN АЛУМИНИУМСКА Легура USB 3.0 До HDMI Видео Адаптер за Компјутер / ТВ

DEN 3.00

Во достапна форма

Порт : HDMI V1 Порт Пол : Машки На Женски,. Карактеристики : 1080p, Голема Брзина,. Должина на кабелот (м) : 0. Порт Пол : Машки На Женски,. Карактеристики : 1080p, Голема Брзина,. Должина на кабелот (м) : 0. Цел : Аудио И Видео, Компјутерски Додаток И Хардвер, Домашно Кино, Тип : Адаптер, Порта : HDMI V1.0, Порта Пол : Машки До Женски, Карактеристики : 1080p, Голема Брзина, Должина На Кабел (м) : 0.2, Тежина(кг) : 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент