Аулдхом Плетен Ѕид Џеб Кошеви ; Виси Цвет Врата Кошеви
Новак

Аулдхом Плетен Ѕид Џеб Кошеви ; Виси Цвет Врата Кошеви

DEN 319.84

Во достапна форма

Изберете Боја : Достапна во природно дрво, варосуване или сиво перење Голема Големина : прибл. 12,4 инчи високи на 8,7 инчи широки на 3,8 инчи длабоки (31,5 х 22 х 10 сантиметри). Материјал : врба дрво. Тежина : 0,53 ФУНТИ (0,24 кг). Длабочина : 4,88 инчи (12,40 сантиметри). Облик : Џебот е форма на полукруг со рамно дно. Обложени корпи : Обложени со пластика за полесно користење со зеленило или живи цветни аранжмани. Употреба : Вертикална [монтирана на ѕид] или хоризонтална [површина] самостојна употреба. Вертикални жардиниери. Зеленило кофи за живо или вештачко зеленило. Чување кади контејнери за ѕид или врата. Ѕид билка градини. Кошница на влезната врата. Метални корпи или општ домашен и градинарски декор. Биро или контра употреба. Прикажи сукуленти, билки, зеленило, и повеќе во стил со нашите исти пар на плетен ѕид декор џеб "полици."Достапно во 3 избори во боја : природно дрво, бело перење или сиво перење. Овие ткаени корпи доаѓаат со закачалки за дупки за ѕиден дисплеј, но имаат и рамна основа за употреба на вашата работна површина или работна површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покен Турнир ДКС
Новак
Покен Турнир ДКС
Во достапна форма
DEN 2.67
Вреднување на стоката: