Сатури 2 парчиња Зачувана Кутија За Цвеќе Јасен Прозорец Подарок Дрвена Кутија За Накит Античка Кутија За Складирање Кутии За Контејнери За Организатор Спомен Кут?
Новак

Сатури 2 парчиња Зачувана Кутија За Цвеќе Јасен Прозорец Подарок Дрвена Кутија За Накит Античка Кутија За Складирање Кутии За Контејнери

DEN 1344.00

Во достапна форма

Има широк спектар на намени и може да се користи за чување вечни цвеќиња или накит Транспарентниот дизајн не е добар за складирање, но исто така и одлична кутија за алатки за прикажување. Ова е многу добра кутија за подароци за вечен живот цветна декорација која ќе ви служи многу добро. Главно изработени од дрво и акрилни материјали издржливи и практични со одлична текстура. Елегантниот и извонреден дизајн го прави многу добар за да ви помогне да го зачувате вечниот цвет и да изгледа поубаво.

Главните карактеристики

Избор на клиент