иневгого Китови Тркала Сидра Мала Кутија За Накит Стп Кожен Накит Организатор За Патување Накит Прстен Организатор Подарок За Складирање На Случај За Прстен Привр
Новак

иневгого Китови Тркала Сидра Мала Кутија За Накит Стп Кожен Накит Организатор За Патување Накит Прстен Организатор Подарок За Складирање

DEN 255.84

Во достапна форма

●Премиум Материјал● складирањето накит е изработено од микрофибер стп кожа + облога од руно Мулти модели за избор, печатење на врвот, стилски и едноставен дизајн, никогаш надвор од стил. ①Идеална Големина 21х14х4, 5см/8, 27х5, 5х1, 78ин. Идеалната големина на кутијата за накит може да се држи во едната рака, лесно да се стави во вашата дневна чанта, багаж или ранец, лесен за носење и исто така може да биде совршен подарок за семејството или пријателите. €Внимателен Дизајн Q панелот го поддржува горниот и долниот дел од оваа кутија, нема лесно да се притисне деформација. Кутијата за накит со заштита од сунѓер, може да заштити обетки, прстени, ѓердани итн. Со дизајнот на партицијата, можете слободно да ги комбинирате преградите за накит. ①Внатрешна Структура 7 ѓердан и куки за нараквици; Еластичен џеб за нараквици, штипки за коса и друг накит; 8 реда позиции на прстени, кои гарантираат дека тие не се менуваат лесно; складирање на обетка/обетка, доволно за складирање на 18 пара обетки; Под преградата може да се чува друг накит; одвојлива преграда за да го задржите вашиот накит одвоен или да ги отстраните преградите според вашите потреби. ●Користете покрај тоа, може да биде и накит, часовници, кутија за складирање брошеви во вашата спална соба, бања итн. Ве молиме запомнете : не се перат, избришете со влажна крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент