Цртичка Камера Предна И Задна Цртичка Камера За Автомобили Супер Ноќно Гледање Двојни Камери 1080p FHD DVR Автомобилска Контролна Табла Камера Со G-Сензор, Монитор За Па?
Новак

Цртичка Камера Предна И Задна Цртичка Камера За Автомобили Супер Ноќно Гледање Двојни Камери 1080p FHD DVR Автомобилска Контролна Табла

DEN 559.84

Во достапна форма

Видео Резолуција : 1080п Екран : 4" Лцд Екран На Допир. Опција За Монтирање : Вшмукување Чаша. Снимање на јамка : ИСКЛУЧЕНО / 1 / 3 / 5 минути. Г-Сензор : ИСКЛУЧЕН / Низок / Среден / Висок. Вградена Батерија : Литиум-јонска батерија (запалката мора да биде поврзана за напојување). Micro SD Картичка : Поддршка 32gb Micro SD картичка (не се вклучени). Работна Температура : 4 до 140 часот. Три режими на прикажување : преден и заден, само напред, само заден. Забелешка : оваа камера со цртичка не е професионален уред за ноќно гледање, затоа нејзините пиксели за ноќно снимање од 1080p можат да ги задоволат само потребите за секојдневна употреба. (Ако вашиот автомобил НЕМА вграден монитор за прикажување на системот за рикверц и ви треба функција за обратна помош со цртичка, на ЦРВЕНИОТ кабел му треба поврзан со позитивниот пол на светилката за рикверц. Ние користиме висококвалитетни суровини и водечки интелигентни лаборатории за да одржуваме висок квалитет на производите. Имаме професионални техничари и онлајн технички поддржувачи. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате Со Фионлин преку Е-Пошта. ?● 4 " IPS Екран На Допир Цртичка Камера Предна И Задна Q-автомобил цртичка камера пред FHD 1920 X1080 P на 30 fps видео овозможи да го фати секој условите на патот и регистарски таблички детали. Можете да ја прочитате регистарската табличка на камерата со цртичка за автомобили до 30 стапки од возилото.4 инчен Супер голем IPS Дисплеј е екран на допир кој е лесен за ракување и може да ја прикаже сликата во реално време, ви помага да ги видите сите детали кога се репродуцирате на dashcam или на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР. ?●Супер Ноќно Гледање и 6g Камери За Автомобили Со ЛЕЌИ За Квалитет На Видео - оваа камера Со цртичка за автомобил користи напреден сензор со LED светла за да обезбеди одлични можности за ноќно гледање што доловуваат јасни детали и бои, дури и во средини со слаба осветленост. Исто така, 170°Ултра-широко поле ОД 1080p камери за автомобилски цртички ги намалува предните слепи точки и доловува повеќе детали. Покрај тоа, 6 Стаклен Фиксен фокус на камерата за цртичка за автомобили обезбедува подобар пренос на светлина, со што се снимаат кристално чисто видео и слики. ?●Автоматско И Рачно Снимање За Итни Случаи-предниот дел на камионот за камион има високо чувствителен G-сензор, откако возилото ќе се судри, камерите за цртичка на автомобилот ќе го заклучат тековното видео и ќе спречат да биде препишано за да се осигура дека доказите се недопрени. Видеото автоматски се зачувува на секои 1,3, или 5 минути (можете да го поставите). Можете исто така да го притиснете копчето за заклучување за рачно заклучување на тековното видео, па дури и ако нема влијание, но гледате нешто интересно на патот што можете да го заклучите на снимката. ?●Автоматско Снимање И Снимање На Јамка-Откако ќе вметнете SD картичка (не е вклучена), камерата СО цртичка ОД 1080p за автомобили автоматски ќе започне/ запре со снимање кога автомобилот е вклучен/исклучен. Функцијата За Снимање Јамка автоматски ги презапишува минатите отклучени видеа за да обезбеди континуирано снимање,кои продолжуваат да го снимаат вашето среќно возење. Предните камери поддржуваат универзална SDHC МИКРО SD картичка до 32 GB која обично може да снима една недела(не е вклучена). Камерите вредат да се имаат?. ?Поддржани се режимите За Паркирање 24 Часа-Кога функцијата за следење на паркирањето е вклучена, дури и кога возилото е исклучено, камерата за цртичка на автомобилот ќе обезбеди снимање на видео до 5 минути по насетување на вибрации или удар, обезбедувајќи ефективна заштита за возила без екипаж. За оние кои треба да паркираат долго време или само сакаат постојано да снимаат камера ОД 1080p, се препорачува дополнителен комплет за хардвер(не е вклучен), така што предниот дел на камерата може постојано да следи. ?●Лесен За Инсталирање И Приклучување И Репродукција-оваа камера на контролната табла за автомобили доаѓа со вшмукување чаша за шофершајбната. Лесно и безбедно монтирајте ги камерите поставени на автомобил на цртичка на вашето ветробранско стакло за неколку секунди и камерите за автомобил може лесно да се одвојат. Бидејќи предната камера на автомобилот се напојува од приклучокот за запалка, таа автоматски ќе се вклучи и снима кога вашиот автомобил ќе се вклучи. Не грижете се дека камерите за предните автомобили нема да ја испразнат батеријата на вашиот автомобил. ?●Најдобри Рентабилни Камери За Цртички ● Ова е рекордер за возење со целосни основни функции, ВКЛУЧУВАЈЌИ задна камера, која обезбедува други потребни додатоци, освен За Micro SD картичката ( Препорачуваме да изберете сигурен и стабилен бренд). Системот ги има сите функции поставени стандардно, што значи дека дури и за почетник, лесно е да се постави и користи од 1 ден. Ентузијастичкиот персонал за нега на клиенти ќе ви обезбеди техничка поддршка и замена на резервни делови во секое време. Вклучуваат водоотпорна Задна Камера!●Широкоаголен преден (170°) и заден (130°) камерата помага да се намалат слепите точки и доловува повеќе детали. ?● 4 " IPS Екран На Допир Цртичка Камера Предна И Задна Q-автомобил цртичка камера пред FHD 1920 X1080 P на 30 fps видео овозможи да го фати секој условите на патот и регистарски таблички детали. Можете да ја прочитате регистарската табличка на камерата со цртичка за автомобили до 30 стапки од возилото.4 инчен Супер голем IPS Дисплеј е екран на допир кој е лесен за ракување и може да ја прикаже сликата во реално време, ви помага да ги видите сите детали кога се репродуцирате на dashcam или на ВАШИОТ КОМПЈУТЕР. ?●Супер Ноќно Гледање и 6g Камери За Автомобили Со ЛЕЌИ За Квалитет На Видео - оваа камера Со цртичка за автомобил користи напреден сензор со LED светла за да обезбеди одлични можности за ноќно гледање што доловуваат јасни детали и бои, дури и во средини со слаба осветленост. Исто така, 170°Ултра-широко поле ОД 1080p камери за автомобилски цртички ги намалува предните слепи точки и доловува повеќе детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент