Фоб За Клучеви за Автомобил Одговара за GMC 2015-2020 Yukon/ YUKON XL Паметен Клуч Компатибилен Со Chevy 2015-2020 Приградски Шевролет Тахо 6-Копчиња 315 MHz Само-програмиран Систем За Вл?
Новак

Фоб За Клучеви за Автомобил Одговара за GMC 2015-2020 Yukon/ YUKON XL Паметен Клуч Компатибилен Со Chevy 2015-2020 Приградски Шевролет

DEN 639.84

Во достапна форма

Замената на резервниот клуч ја заменува HYQ1 AA за копчето За Стартување / Запирање На контролната табла и системот за влез без клуч на прокси Паметен клуч погоден за 2015-2020 ГМЦ Јукон и јукон xl. клучот е самопрограмиран. Паметен клуч погоден за 2015-2020 Чеви Приградски 2015-2020 Тахо. Совршена замена на клучеви : Функцијата и изгледот се исти како и оригиналниот клуч за автомобил. Интелигентниот чип се користи за клучот. Секој паметен далечински управувач е тестиран за да се осигура дека пренесува пред да замине од производството. Забелешка : силно препорачуваме клучот да биде програмабилен од професионален бравар или дилер. Овој клуч може да биде само-програмиран. Се сугерира дека автомобилските делови треба да одговараат НА ОЕМ и бројот на Делот со оригиналот, имајте го на ум кога прелистувате. Одличен избор за вашиот скршен или изгубен клуч.

Главните карактеристики

Избор на клиент