Испрати Розова Тетратка/Лаптоп Комбинација Заклучување Безбедносен Кабел
Новак

Испрати Розова Тетратка/Лаптоп Комбинација Заклучување Безбедносен Кабел

DEN 223.52

Во достапна форма

Одговара уреди со кенсингтон безбедност слот Не одговара На Дел лаптопи, Кенсингтон нано или Благородна клин безбедност слотови. 6 должина нога кабел. 4 бирање комбинација брава со до 10,000 корисник-подесување комбинации. Цинк легура материјал. Супериорен дизајн кој спречува случајно ресетирање на комбинацијата. Одговара уреди со кенсингтон безбедност слот. Не одговара На Дел лаптопи, Кенсингтон нано или Благородна клин безбедност слотови. 6 должина нога кабел. 4 бирање комбинација брава со до 10,000 корисник-подесување комбинации. Цинк легура материјал. Супериорен дизајн кој спречува случајно ресетирање на комбинацијата. Безбедносниот кабел за заклучување на комбинацијата Sendt е лесен за инсталирање и идеална пречка за кражба. Покрај обезбедувањето тетратка или лаптоп, може да се користи со нетбук, лцд-екран, плазма екран, проектор и ќе одговара на секој уред што има безбедносен слот компатибилен Со кенсингтон.Многу ултра тенки нетбуки, тетратки, лаптопи и Macbooks немаат безбедносен слот Кенсингтон. Ве молиме потврдете дека вашиот уред има безбедносен слот Кенсингтон пред да го купите. Општи Карактеристики : - 6 нога должина на кабел - Розова боја-4 бирање комбинација заклучување-До 10.

Главните карактеристики

Избор на клиент