Мафсмјп Кинески Стил Декоративен Голем Преклопен Вентилатор Задебелен Издржлив Рачен Вентилатор Хан Додатоци За Облека Пренослив Рачен Вентилатор 4 13,12 инчи
Новак

Мафсмјп Кинески Стил Декоративен Голем Преклопен Вентилатор Задебелен Издржлив Рачен Вентилатор Хан Додатоци За Облека Пренослив

DEN 3.00

Во достапна форма

❉Материјал : Рачно изработен, изработен од свилени ткаенини и врвни рамки од бамбус Секој вентилатор за преклопување е додаток со елегантна ресна и рачно изработени свилени торбички, чувајте го вентилаторот безбеден и затворен кога не се користи. ❉Фетури : Силни и издржливи за секојдневна употреба. Погоден за одржување на ладно во топло време за ладење и уживање со природно чувство на ветре. ❉Гроздобер Кинески Стил : нашите рачни вентилатори за преклопување се изработени од ребра на вентилаторот од бамбус, сечила и ресни на свилени вентилатори, отпечатени со акварели и цветни мотиви, полни со елементи Во Кинески стил и шупливи дизајни на рачките на вентилаторот прават овие вентилатори да изгледаат поделикатно. Применливи Прилики : овие рачни навивачи што можат да се преклопат може да се применат на свадби, забави со маскенбал, сценски настапи или други активности, а исто така може да се применат како реквизити за фотографија, украси за одмор и додатоци за облека, што ќе ви донесе елегантно и гроздобер чувство. ❉Бамбус Резба Преклопен Вентилатор На Отворено Персонализирана Декоративна Рачна Декорација На Домот Занает Ретро Голема Ткаенина Површина Издржлива За Дневен Кинески Стил Голема Задебелена Хан Облека Додатоци Преносливо Мастило Сликарство И Калиграфија Свила Летен Декор Занаети Машки Печатени Празнични Хороскопски Знаци Елементи Поволни Ѕверови Украси За Танцување Свадба Сувенир Печатење Оризова Хартија Гванин Срце Сутра Златен Змеј Со Гравирање На Ресни Преклопување фан. ❉Материјал : Рачно изработен, изработен од свилени ткаенини и врвни рамки од бамбус. Секој вентилатор за преклопување е додаток со елегантна ресна и рачно изработени свилени торбички, чувајте го вентилаторот безбеден и затворен кога не се користи. ❉Фетури : Силни и издржливи за секојдневна употреба. Погоден за одржување на ладно во топло време за ладење и уживање со природно чувство на ветре. ❉Гроздобер Кинески Стил : нашите рачни вентилатори за преклопување се изработени од ребра на вентилаторот од бамбус, сечила и ресни на свилени вентилатори, отпечатени со акварели и цветни мотиви, полни со елементи Во Кинески стил и шупливи дизајни на рачките на вентилаторот прават овие вентилатори да изгледаат поделикатно. Применливи Прилики : овие рачни навивачи што можат да се преклопат може да се применат на свадби, забави со маскенбал, сценски настапи или други активности, а исто така може да се применат како реквизити за фотографија, украси за одмор и додатоци за облека, што ќе ви донесе елегантно и гроздобер чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент