Лента за слушалки За Странични Прагови Тренинг Трчање Несоница Патување Јога Кул Технолошки Гаџети Уникатен Подарок
Новак

Лента за слушалки За Странични Прагови Тренинг Трчање Несоница Патување Јога Кул Технолошки Гаџети Уникатен Подарок

DEN 1353.60

Во достапна форма

●Безжична Лента За Слушалки И Спортска Лента За Глава ● Лентата за Глава ви овозможува да ја слушате вашата музика без да носите дополнителни слушалки и да ве заштити од вознемирување од вашата неред коса и пот Стилскиот бенд за слушалки е идеален за патување, спиење, тренинг, трчање, јога, аудио книги. Тие ја блокираат бучавата од околината без да користат пупки за уши за спиење кои се болни и паѓаат. ●Напредна Лента За Слушалки За Музика од 5,2 Верзии ● лентата За слушалки За безжична музика се напојува со композитни драјвери од 40 мм. Ултра-еластичниот силиконски надворешен прстен произведува длабок бас и лесна и флексибилна композитна биоцелулозна купола обезбедува средина и височини со зголемена јасност. ●Поголеми Ipx6 Водоотпорни Слушалки За Тренингот ● оваа лента За глава се брани со целосно водоотпорна обвивка која се базира на структурата на подморницата. Турнете се за време на тренингот без страв дека потта и дождот ќе ги оштетат слушалките. Можете дури и да исплакнете слушалки при чистење. ●2 Часа Брзо Полнење, 10 Часа Континуирано Играње● Вградена моќна литиумска батерија на полнење, безжичната лента за глава треба да се полни само 1-2 часа, времето за разговор/времето за репродукција на музика може да достигне 10 часа. Да почнеме да уживаме во долги часови смирувачка музика и пријатни телефони без раце додека вежбаме. ●Одличен Избор За Подароци За Мажи Жени Што Добивате : 1* Безжична Лента за Глава, 1* USB Кабел, 1* Упатство За Употреба, 1* Исклучителен Надворешен Пакет. Ние обезбедуваме безгрижна 12-месечна услуга за замена и пријателска услуга за клиенти. Тоа може да биде уникатен релаксирачки подарок кул технолошки гаџет за мажи жени тинејџерски момчиња девојчиња, Роденденски Подароци за патници, несоници, медитатори, канцелариски работници. ●Безжична Лента За Слушалки И Спортска Лента За Глава ● Лентата за Глава ви овозможува да ја слушате вашата музика без да носите дополнителни слушалки и да ве заштити од вознемирување од вашата неред коса и пот. Стилскиот бенд за слушалки е идеален за патување, спиење, тренинг, трчање, јога, аудио книги. Тие ја блокираат бучавата од околината без да користат пупки за уши за спиење кои се болни и паѓаат. ●Напредна Лента За Слушалки За Музика од 5,2 Верзии ● лентата За слушалки За безжична музика се напојува со композитни драјвери од 40 мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент