Еомоик 26 22 20мм Плетена Најлонска Лента За Гарминenуро Феникс 7Х 6Х Про Феникс 5Х 5Х плус 3 3ХР Феникс 7 6 5 935 945 С60 Ремен За Нараквица
Новак

Еомоик 26 22 20мм Плетена Најлонска Лента За Гарминenуро Феникс 7Х 6Х Про Феникс 5Х 5Х плус 3 3ХР Феникс 7 6 5 935 945 С60 Ремен

DEN 3.33

Во достапна форма

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и висок квалитет. Специјално дизајниран спој, ремен за зглоб со брзо ослободување, умерена мекост, многу удобен за носење. Големината може да се прилагоди според индивидуалната состојба на зглобот. Една големина одговара на сите. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти, ние ќе ви служиме со цело срце!.

Главните карактеристики

Избор на клиент