Windowзебридал Плескавица Прозорец Завеси Скара Прозорец Завеси Храна Тема Завеса Брза Храна Громет Завеси Црн Прозорец Третмани За Деца Момчиња Девојчиња Тинејџер?
Новак

Windowзебридал Плескавица Прозорец Завеси Скара Прозорец Завеси Храна Тема Завеса Брза Храна Громет Завеси Црн Прозорец Третмани За Деца Момчиња

DEN 624.00

Во достапна форма

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 38 W x 54 L Инчи секој.Машина за перење во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Топло железо и сушење на ниски температури. €Grommet Конструкција€ : Секој панел за завеси има Сребрени Пластични громови на врвот. Секој внатрешен дијаметар на громот е 1,8 инчи, а надворешниот дијаметар е 2,7 инчи, споредлив со повеќето прачки. Лесно за закачување и непречено лизгање. ●Одличен Подарок}модерната модна новина прозорец завеса наменета за возрасни, деца. Овој сет за третмани на прозорци е погоден и за цели сезони, Пролет, Лето, Aut и Winter.It може да се користи и како подарок за вашето семејство и пријатели. Како Што Се Ноќта на Вештерките, Црниот петок, Сајбер понеделник, Божиќ, Роденден,годишнина од венчавката,Денот На Вљубените,Денот На Таткото,Денот на Мајката итн., ќе биде сакај го : ). ●Материјал● : Откако Ќе Го Слушнеме гласот и повратните информации на клиентот , ја подобривме ткаенината на завесата , користејќи Кадифена ткаенина Со Висок квалитет, мека и пријателска за кожата. Сега Нашите завеси можат да блокираат 30-50% сончева светлина поради различни бои (Темната боја работи подобро од светлата боја). Верувам дека може да ви обезбеди подобра средина за работа или спиење (Не Целосно Затемнување Завеси,а не светлина блокирање завеси, не заштеда на енергија завеси). ●Повеќенаменски q : нашите модерни печатени завеси се со јасни дизајни и светли живописни стилски бои. Панелот за завеси е совршен за Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Деца Малолетни Млади Жени Млад Маж Домашна Соба, Дневна Соба,Спална Соба,Студентска Соба, Трпезарија и Расадник. Пакетот Вклучува : 2*Прозорец Третман Поставува Нивоа Завеса Панели Завеси. Висококвалитетна кадифена ткаенина, мека и пријателска за кожата, Прозорецот Не Се намалува и забележливо меко чувство на раката. Големина Информации : : 76 W*45l инчен Прозорец Завеса Панели. 76w*54 L Инчен Прозорец Завеса Панели. 84w*63l инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни расадник Декор. 84w*84l Инчен Прозорец Завеса Панели, за тинејџерски возрасни Расадник Декор, Погоден за дневна соба,спална соба,кујна,гостинска соба, детска соба, одмор дома, или да ја земе заедно ЗА Р.

Главните карактеристики

Избор на клиент