ББСЈ Антички Врежан Механички Врата Запира Врата Затворач Тивка Врата Носителот Тоалет Стакло Врата Фати Скриени Врата Мебел Хардвер
Новак

ББСЈ Антички Врежан Механички Врата Запира Врата Затворач Тивка Врата Носителот Тоалет Стакло Врата Фати Скриени Врата Мебел Хардвер

DEN 664.00

Во достапна форма

Материјал : Легура На Цинк Боја : како што е прикажано. Лесен за инсталирање.Дојдете со завртка, ако сакате да ја навртувате на подот. Ја спречува вратата да удри во ѕидот од ветрот и децата. За : Дневна соба, Спална Соба, тоалет. Материјал : Легура На Цинк. Боја : како што е прикажано. Лесен за инсталирање.Дојдете со завртка, ако сакате да ја навртувате на подот. Ја спречува вратата да удри во ѕидот од ветрот и децата. За : Дневна соба, Спална Соба, тоалет. Материјал : Легура На Цинк Боја : Како што е прикажано : како што е прикажано лесен за инсталирање.Дојдете со завртка, ако сакате да ја навртувате на floor.It ја спречува вратата да удри во ѕидот од ветрот и децата.За : Дневна соба, Спална Соба, тоалет.СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 1 х Стоп-Забелешка На Вратата : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.

Главните карактеристики

Избор на клиент