1,5 Инчен Црн Вртлив Рамен Тркалца Софа Бебешки Кревет Количка Тркала Носивост 50кг Мебел Стп Гумени Тркалца
Новак

1,5 Инчен Црн Вртлив Рамен Тркалца Софа Бебешки Кревет Количка Тркала Носивост 50кг Мебел Стп Гумени Тркалца

DEN 0.33

Во достапна форма

100% Сосема нов и висок квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-18 дена.Некои оддалечени земји ќе потрае подолго.Ние обезбедуваме дхл забрзана услуга. Временскиот рок е 3-7 дена. (Со исклучок на времето за подготовка .) Ако износот на нарачката е повеќе од 150, ние ќе ја користиме услугата DHL бесплатно. Ние нудиме десетици илјади електронски додатоци и модули. Вие само треба да пребарувате за клучни зборови во мојата продавница. Ако пакетите не се испорачаат навреме или производите можеби не се задоволителни. Вие само треба да испратите барање за враќање на средствата, ние целосно ќе ви вратиме без да прашаме. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Можеби ќе ви се допаднат 1,5 Инчни Црни Вртливи Рамни Тркалца Софа Бебешки Кревет Колички Тркала Носечки 50кг Мебел Стп Гумени Тркала Спецификации : Боја : Црн Материјал : Стп Гума(Полиуретан) Дијаметар На Тркалото : 40мм(1,5 Инчен) Рејтинг На Оптоварување : 50кг(110 фунти) Карактеристики Црн стп материјал Тркало Гума Двојно топчесто лежиште Вртлива глава Супериорен механички Универзални тркалца Тивко, практичност отпорна на абење, Апсорпцијата На Удари Нема Да Го Изгребе Подот Идеален За Разни Намени И Место Забелешка : 4 Парчиња тркалца НОСИВОСТ Еднаква На Збирот Од 3 Парчиња Тркалца.

Главните карактеристики

Избор на клиент

80403334 Врска L/H
Новак
80403334 Врска L/H
Во достапна форма
DEN 1.33
Вреднување на стоката: