ЗИИН АН207 Ретро Европски Стил Дрвена Кутија За Накит Кутија За Складирање Накит Мал Накит
Новак

ЗИИН АН207 Ретро Европски Стил Дрвена Кутија За Накит Кутија За Складирање Накит Мал Накит

DEN 1.00

Во достапна форма

Можете да го отворите и затворите за неколку секунди со операција со една рака, многу погодно и без одземање време Организирање на сите видови накит, вклучувајќи обетки, нараквици, прстени ѓердани, итн. Изработена од висок дрвен материјал, оваа кутија има долг работен век. Внатрешната површина нема да остави гребнатини на вашиот накит. Дизајниран со мала брава со убав и уникатен изглед. Можете да го отворите и затворите за неколку секунди со операција со една рака, многу погодно и без одземање време. Организирање на сите видови накит, вклучувајќи обетки, нараквици, прстени ѓердани, итн. Изработена од висок дрвен материјал, оваа кутија има долг работен век. Внатрешната површина нема да остави гребнатини на вашиот накит. Дизајниран со мала брава со убав и уникатен изглед. Материјал : Дрво, Големина на легура : 14.6 внатрешна Големина : 13.1 во тежина : 269гр / 9,5 мл(прибл.

Главните карактеристики

Избор на клиент