Торба за Шминка конаир, Голем Тоалет Со Двоен Патент И Козметичка Кеса, Совршена Големина За Употреба Дома Или Патување, Форма На Организатор Со Двоен Патент Во Тро?
Новак

Торба за Шминка конаир, Голем Тоалет Со Двоен Патент И Козметичка Кеса, Совршена Големина За Употреба Дома Или Патување, Форма На Организатор

DEN 1.67

Во достапна форма

Тропско ПЕЧАТЕЊЕ : Украсено со забавен дизајн на тропски лисја од палми ПРОСТРАНИ ПРЕГРАДИ : Карактеристики 2 пространи прегради со патент за вашиот кармин, парфем, телефон и други најважни работи. СРЕБРЕН МЕТАЛ ХАРДВЕР : Карактеристики DTM серпентина патент и стилски сребрен хардвер. СУПЕРИОРЕН ЕНТЕРИЕР : целосно обложен ентериер. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од полиестер. Тропско ПЕЧАТЕЊЕ : Украсено со забавен дизајн на тропски лисја од палми. ПРОСТРАНИ ПРЕГРАДИ : Карактеристики 2 пространи прегради со патент за вашиот кармин, парфем, телефон и други најважни работи. СРЕБРЕН МЕТАЛ ХАРДВЕР : Карактеристики DTM серпентина патент и стилски сребрен хардвер. СУПЕРИОРЕН ЕНТЕРИЕР : целосно обложен ентериер. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од полиестер. Модерен И функционален, Организаторот на Цветни Двојни Патенти scunci® има отпечаток од тропски палми, 2 големи прегради со патент и облога што може да се избрише.

Главните карактеристики

Избор на клиент