XTRONS Android 12 Автомобил Стерео За Fiat 500 -2020, 7 Инчен Еден Din Автомобил Радио Екран На Допир GPS Навигација ЗА Автомобил Bluetooth Главата Единица Вграден ВО Dsp Автомобил Игра Andro
Новак

XTRONS Android 12 Автомобил Стерео За Fiat 500 -2020, 7 Инчен Еден Din Автомобил Радио Екран На Допир GPS Навигација ЗА Автомобил Bluetooth

DEN 2.00

Во достапна форма

БРЗ Вграден Жичен Андроид Автоматски; Bluetooth 50 Врска за повици и гласовна контрола. ● Оптимизираното Декодирање На Канбус ги прави карактеристиките да работат совршено по надградбата. Функциите вклучуваат контрола на воланот, радар за рикверц, информации за вратата и многу повеќе. `+ Сплит Екран Стартувај две апликации рамо до рамо. Можете да отворите еден прозорец за да извршите навигација лево додека ја користите другата музичка апликација за да пуштате музика десно. Слика на Слика можете да одржувате доследно искуство со гледање видео додека го користите стереото за автомобили за прелистување информации преку интернет или навигација до други апликации. ● Двоен Опсег Wifi Модул Поддржува и 2,4 GHz и 5ghz бендови. Можете или да ја користите лентата од 5 ghz за поголема брзина на пренос на податоци или да користите 2,4 GHz за да ја задржите најсилната Wi-Fi врска со подолг дострел. XTRONS Двојна ИНТЕРФЕЈС За Возачи Зачинете го стилот НА ВАШИТЕ XTRONS со прилагоден ИНТЕРФЕЈС инспириран од уметничката artетика. Изразете го вашиот стил со оптимизирани менија и интуитивни икони на начин без одвраќање за вашето безбедно возење. Точна Гпс Поддршка За Навигација за да користите два сателит од трите истовремено, побрзо за да ја лоцирате која било дестинација што ја сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент