Кафеави Подлоги За Пијалоци Абсорбента-Комплет од 8 Ладни Подлоги, Надворешна И Внатрешна Употреба, Спречува Оштетување На Бар, Мебел За Дома или Двор И Маса, Апсорб
Новак

Кафеави Подлоги За Пијалоци Абсорбента-Комплет од 8 Ладни Подлоги, Надворешна И Внатрешна Употреба, Спречува Оштетување На Бар,

DEN 159.84

Во достапна форма

МОДЕРЕН ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН! Нашите подлоги се направени да изгледаат елегантно и професионално во секоја средина, заштитувајќи го вашиот мебел со неговиот неверојатен дизајн ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛ! Жлебовите слични на пчеларници на нашиот комплет за подлога за пијалоци содржат какво било истурање и кондензација од вашиот пијалок, заштитувајќи го вашиот скапоцен мебел од траги. БЕЗБЕДНО И КУЛ! Овој комплет од 8 парчиња е направен од силикон со висока храна за да ви трае во годините што доаѓаат. Можете исто така да го користите за одмор лажици, како дел од бар во собата или како маса рампа. ДОВОЛНО ГОЛЕМ ЗА СЕКОЈ ПИЈАЛОК! Овие подлоги за пијалоци совршено ја држат секоја нормална големина на стакло. Тие се безбедни за миење садови за брзо и лесно чистење кога сакате. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ! Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот комплет за подлога за пијалоци, ќе ви дадеме целосна наплата. Искористете ја оваа инвестиција без ризик сега!. Елегантен Дизајн Силиконски Пијалок Сет Никогаш повеќе не грижете се за непријатните дамки од вода на вашиот убав мебел! Неутралната црна боја и дизајнот на кошницата им даваат на овие подлоги модерен, професионален изглед кој изгледа исто толку дома во канцеларијата, барот или вашата куќа.Одлична Заштита За Мебел Благодарение На анти-лизгачкиот, простран дизајн на нашите подлоги, тие ја апсорбираат целата течност за истурање и кондензација помеѓу длабоките жлебови.

Главните карактеристики

Избор на клиент