Тојандона Едукативни Играчки За Мали Деца Бебе Блокови Бебе Дете Играчки Игра Центар Блокови Активност Центар Игра Коцка Образование Градежни Блокови Квадратни Б
Новак

Тојандона Едукативни Играчки За Мали Деца Бебе Блокови Бебе Дете Играчки Игра Центар Блокови Активност Центар Игра Коцка Образование Градежни Блокови

DEN 2.00

Во достапна форма

Пластика ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ за МАЛИ деца оваа играчка за учење пластични блокови е еден вид цврста и издржлива играчка за градежни блокови. ЛАВИРИНТ ФОРМА СОРТИРАЧ СЕНЗОРНИ ИГРАЧКИ Им Овозможува на вашите деца да уживаат во времето за играње насекаде, како дома, градинка, места за излети. МОНТЕСОРИ УЧЕЊЕ ИГРАЧКИ овие преносни блокови за коцки се за вашите деца, смешни и креативни. МИСЛА ОБУКА играчка Дозволете им на децата да ја зголемат својата свест за геометријата и нивната практична способност и способност за размислување. ИГРАЧКИ ЗА АКТИВНОСТ Изработени Од мазен, цврст пластичен материјал, издржлив и мазен, безбеден за играње на вашите деца. ЕДУКАТИВНИ ИГРАЧКИ за МАЛИ деца оваа играчка за учење пластични блокови е еден вид цврста и издржлива играчка за градежни блокови. ЛАВИРИНТ ФОРМА СОРТИРАЧ СЕНЗОРНИ ИГРАЧКИ Им Овозможува на вашите деца да уживаат во времето за играње насекаде, како дома, градинка, места за излети. МОНТЕСОРИ УЧЕЊЕ ИГРАЧКИ овие преносни блокови за коцки се за вашите деца, смешни и креативни. МИСЛА ОБУКА играчка Дозволете им на децата да ја зголемат својата свест за геометријата и нивната практична способност и способност за размислување. ИГРАЧКИ ЗА АКТИВНОСТ Изработени Од мазен, цврст пластичен материјал, издржлив и мазен, безбеден за играње на вашите деца. Список на пакети 1 х Блок Карактеристики-Материјал : Пластични пластични градежни блокови-Големина : 13, 00Х13, 00Х13, 00см/5, 11х5, 11х5 студентска настава снабдување. - Боја : случајна играчка за образование во боја-Уживајте во забавата на класичните пластични блокови играчки. Развијте фини моторни вештини и поттикнете ја креативноста и имагинацијата едукативна играчка. - Децата ќе поминуваат часови чувајќи ги овие пластични играчки.

Главните карактеристики

Избор на клиент