Стапчиња За јадење Решетка За Одмор 2 парчиња Керамички Стапчиња За Јадење Одмор Смешни Лавици За Вилушки Порцелански Стапчиња За Јадење Во Јапонски Стил Штанд За ?
Новак

Стапчиња За јадење Решетка За Одмор 2 парчиња Керамички Стапчиња За Јадење Одмор Смешни Лавици За Вилушки Порцелански Стапчиња За Јадење

DEN 2.00

Во достапна форма

2 Парчиња Мини Стапчиња За Јадење Лавици Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Стои Вилушка Лавици ( Избрани Боја) Многу погоден како совршен подарок за вашите пријатели и семејство. Овој вид перница за стапчиња за јадење има фина изработка, мазни рабови и добро чувство на рацете. Керамички материјал од висока класа, безбеден, здрав и невкусен, слободно користете. Користете го за да ставите стапчиња за јадење, вилушка и лажица итн., не во контакт со работната површина, не боење на масата или контаминирање на садовите. 2 Парчиња Мини Стапчиња За Јадење Лавици Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Стои Вилушка Лавици ( Избрани Боја). Многу погоден како совршен подарок за вашите пријатели и семејство. Овој вид перница за стапчиња за јадење има фина изработка, мазни рабови и добро чувство на рацете. Керамички материјал од висока класа, безбеден, здрав и невкусен, слободно користете.

Главните карактеристики

Избор на клиент