Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба, портокал леопард печатење гроздобер
Новак

Тбуобт Козметички Кеси За Жени, Торба За Шминка Организатор На Додатоци За Тоалетна Торба, портокал леопард печатење гроздобер

DEN 0.67

Во достапна форма

Големина - 11, 5х20, 3х6, 5 см/4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта Материјали-Изработени од микрофибер кожа, сунѓер и оксфордска ткаенина. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени. Многу Прилики - оваа стилска козметичка торба е идеална за бања, теретана, патување, одмор, кампување, службено патување и разни активности на отворено. Може да се користи и како кутија за моливи, паричник, торба за пошта, патна торба, торба за складирање. Персонализирано прилагодување-во нашата продавница има многу поелегантни и слатки козметички кеси. Она што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатни услуги за прилагодување, испратете ни ги вашите омилени слики! Прилагодената козметичка кеса има повеќе смисла како подарок. Големина - 11, 5х20, 3х6, 5 см/4, 5х8х2, 6во, лесен за носење и чување во чанта. Материјали-Изработени од микрофибер кожа, сунѓер и оксфордска ткаенина. Со висококвалитетен патент на врвот. Лесен и мек на допир. Повеќенаменски-погодно е да се чуваат разни мали предмети како што се тоалети, четки за шминка, кармин, накит, часовници, клучеви, картички итн. Ги одржува вашите секојдневни предмети организирани и заштитени.

Главните карактеристики

Избор на клиент