Содржина 4028126200780 Точки Тркалезна Картичка Носителот Жолта, Една Големина
Новак

Содржина 4028126200780 Точки Тркалезна Картичка Носителот Жолта, Една Големина

DEN 356.80

Во достапна форма

Дрвен пивски кади со едностран мотив печатење "ЛАДНА ЗОНА", носач за шишиња за 6 шишиња пиво, отворач за метални странични шишиња, големина 26 х 34 х 17 см Тежина на предметот : 0,6 кг. Димензија на производот : 12. Број На Модел : 678228. Дрвен пивски кади со едностран мотив печатење "ЛАДНА ЗОНА", носач за шишиња за 6 шишиња пиво, отворач за метални странични шишиња, големина 26 х 34 х 17 см. Тежина на предметот : 0,6 кг. Димензија на производот : 12. Број На Модел : 678228. 672130 Карактеристики : - Стил : Ангел. - Материјал : Метал. - Дијаметар : 13. Боја : - Шарени. Димензии : вкупна ширина-од лево кон десно : -13. Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -13.

Главните карактеристики

Избор на клиент

OSRAM - P -VIP 300/1.3 P22.5
Новак
OSRAM - P -VIP 300/1.3 P22.5
Во достапна форма
DEN 1.67
Вреднување на стоката: