3дроуз Амин Агол Во Аугуста Џорџија-Голфери На Мост-Керамички Плочки Подлоги, Сет од 4
Новак

3дроуз Амин Агол Во Аугуста Џорџија-Голфери На Мост-Керамички Плочки Подлоги, Сет од 4

DEN 1513.60

Во достапна форма

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D градежно одделение. Доаѓа со заштитни влошки за филц (спакувани одделно). Висок сјај заврши. Не е абсорбента. Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D. градежно одделение. Доаѓа со заштитни влошки за филц (спакувани одделно). Висок сјај заврши. Не е абсорбента. Амин агол Во Аугуста Џорџија-Голфери На Мостот Е одлично дополнување на секој домашен декор. Меките подлоги се 3,5 х 3,5, апсорбираат и можат да се мијат. Керамичките подлоги се 4,25 х 4,25, не апсорбираат и доаѓаат со филц аголни влошки. Достапно во комплети од 4 и 8.

Главните карактеристики

Избор на клиент