Стапчиња За јадење Прибор Кади Дрвени Садови Кофа Цилиндрични Одвод Стапчиња За Јадење држач За Пенкало во Кафез
Новак

Стапчиња За јадење Прибор Кади Дрвени Садови Кофа Цилиндрични Одвод Стапчиња За Јадење држач За Пенкало во Кафез

DEN 953.76

Во достапна форма

Лесен и пренослив со удобна рачка За лесна подвижност брзо транспортирајте зачини на скара На отворено Идеални За организирање вечери, настани и празнични собири во затворени простории Нашата домашна кујна е чиста и уредна. Нашите прибор, вклучувајќи стапчиња за јадење, лажици, вилушки, може да се чуваат заедно. Нашата шпатула, лажичка, лажица, клешти, размахване и многу повеќе. Нашата домашна кујна едноставна и елегантна. Лесен и пренослив со удобна рачка За лесна подвижност брзо транспортирајте зачини на скара На отворено Идеални За организирање вечери, настани и празнични собири во затворени простории. Нашата домашна кујна е чиста и уредна. Нашите прибор, вклучувајќи стапчиња за јадење, лажици, вилушки, може да се чуваат заедно. Нашата шпатула, лажичка, лажица, клешти, размахване и многу повеќе. Нашата домашна кујна едноставна и елегантна.

Главните карактеристики

Избор на клиент