Алис Таванот Кука Тешки Врвот Кука Замав Куки За Јога Хамак Вентилатор Лустерот Замав Морски Брод Апликација Торба Со Песок, 4-Инчен Должина Нерѓосувачки Челик Пак?
Новак

Алис Таванот Кука Тешки Врвот Кука Замав Куки За Јога Хамак Вентилатор Лустерот Замав Морски Брод Апликација Торба Со Песок, 4-Инчен Должина Нерѓосувачки

DEN 376.00

Во достапна форма

Изграден од висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, обезбедувајќи квалитет и долговечност Техника на заварување на точката на топење Обезбедувајќи силна и издржлива. Содржина на пакетот : 4 х Куки За Таванот; 8 х бетонски сидра за проширување и 8х завртки. Растојание На Дупката за монтирање : 72мм/2,8"; Дијаметар На Дупката : 6мм/0,24"; Дебелина : 3 мм. Главна Боја : Сребрен Тон; Дијаметар На Вратилото на Куката : 9мм/0,35". Изграден од висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Техника на заварување на точката на топење Обезбедувајќи силна и издржлива. Содржина на пакетот : 4 х Куки За Таванот; 8 х бетонски сидра за проширување и 8х завртки. Растојание На Дупката за монтирање : 72мм/2,8"; Дијаметар На Дупката : 6мм/0,24"; Дебелина : 3 мм. Главна Боја : Сребрен Тон; Дијаметар На Вратилото на Куката : 9мм/0,35". Алис отсекогаш била посветена да им нуди на клиентите стоки за нивните бањи кои се полесни и поприватни.

Главните карактеристики

Избор на клиент