Хамилтон Бич Професионални Магацинот &засилувач; Предвремени Храна Процесор &засилувач; Зеленчук Спирализатор За Сечење, Сечење и Месење, Екстра-Големи 3 Храна Цев?
Новак

Хамилтон Бич Професионални Магацинот &засилувач; Предвремени Храна Процесор &засилувач; Зеленчук Спирализатор За Сечење, Сечење

DEN 2.33

Во достапна форма

6 РАЗНОВРСНИ ДОДАТОЦИ : овој процесор за храна е исто така зеленчук спирализатор Вклучува спирални и ленти, прилагодливо сечило за сечење со 6 поставки, реверзибилно сечило за сечење, С-сечило за сечкање и пире и сечило за тесто. 12 ЧАША ЗАПЕЧАТЕНИ САД СО ИСТУРЕТЕ ИЗЛИВ. Овој голем процесор за храна од 12 чаши доаѓа со запечатен сад за да спречи протекување при обработка на течни рецепти како што се салса, супи и преливи. Удобниот излив на истурање помага да се спречат истурање при истурање. ЕКСТРА ГОЛЕМ КОНТИНУИРАН КАНАЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ. Уникатната тркалезна цевка од 3 инчи не само што одговара на широка храна како компири, туку одговара и на висока храна како цела тиквичка, без претходно сечење. ЛЕСНО МАГАЦИНОТ & ПРЕДВРЕМЕНИ СОБРАНИЕТО. Уникатниот дизајн на процесорот за храна На Плажата Хамилтон не бара тешко извртување и заклучување. Садот лесно се натрупува на основата и металната рака за заклучување го прицврстува капакот на садот. МОЌЕН МОТОР ОД 450 ВАТИ : Пакува многу енергија за обработка на сите видови состојки. Вклучува 2 брзини плус контрола на пулсот. Хамилтон Бич Професионалниот Спирализирачки Процесор за брза храна доаѓа со 6 разноврсни додатоци за спирализирање, сечење, сечкање, сечкање, пире и месење. Претворете го зеленчукот во тестенини слични на лингвини или широки панделки за вкусни гарнитури или за замена на тестенините во вашите омилени рецепти. Да се направи свој е многу подостапно отколку да купувате спакувани зеленчукови "тестенини" во самопослуга. Овој Процесор за храна има голем Капацитет од 12 Чаши и екстра голем 3" Кружен континуиран канал за добиточна храна што одговара на целата храна и ја намалува потребата за претходно сечење.

Главните карактеристики

Избор на клиент