Ипетбум Облека Игла 12 парчиња Облека Клипови За Сушење Цртан Филм Облека Во Форма На Мачка Игла За Сушење Воздух Алатка За Запечатување На Метални Кеси Клип За Зака
Новак

Ипетбум Облека Игла 12 парчиња Облека Клипови За Сушење Цртан Филм Облека Во Форма На Мачка Игла За Сушење Воздух Алатка За Запечатување На

DEN 0.67

Во достапна форма

Прифатлива и разумна цена секогаш ни служи Ќе ви помогне да заштедите пари. клипови за крпи за плажа. Мазни рабови и без бруси, и овие клипови нема да ја изгребат вашата облека, и можете да ја користите со доверба. јоргани дува клип. стегање за дување на облеката преку силен ветер. клипови за облека за животни. Материјалите од висока класа и добрата изработка ја обезбедуваат нивната издржливост и практичност. метал чорап клипови. Одлично за стегање јорган, чаршав, завеса или облека. Чувајте ги вашите предмети да не ги разнесуваат дивите ветрови. перење линија штипки. Опис Ветроупорна Облека Клипови Облека Чипови За Сушење Чипови Клипови За Чипови Цртани Клипови За Облека Карактеристики-Материјал : ПС, Големина На Железо : 7, 00Х2, 00Х2, 00см; 2, 75Х0, 79Х0, 79ин-Боја : Црно, Бело, Жолто Пакување, Вклучувајќи 12 х Клипови За Облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент