ТОПЧАНСИ Четка За Чистење Со Долга Рачка Со Четка За Замена Четки За Чистење За Чистење Туш Бања Туш Мијалник Тепих Под
Новак

ТОПЧАНСИ Четка За Чистење Со Долга Рачка Со Четка За Замена Четки За Чистење За Чистење Туш Бања Туш Мијалник Тепих Под

DEN 0.33

Во достапна форма

Течен Дизајн За СкладирањеЧетката со долга рачка има дизајн за складирање течност, ставете го детергентот во рачката,кога се користи, нежно притиснете ја течноста за да истече, што заштедува време и напор.Reономските пластични рачки за повеќекратна употреба се pleasетски пријатни и не се лизгаат, додека меките најлонски влакна се спротивставуваат на деформација при тешко чистење. Широка Апликација.Главите на четките можат да чистат чинии, саксии, мијалници, шпорет и кујнски прибор. Исто така, четката за шпорет со долга рачка е префектна за чистење прозорци, тоалети и други предмети за домаќинството.Дизајн на глава со четка со голема површина, флексибилни влакна,силно чистење, заштедете време и напор. Течен Дизајн За Складирање.Четката со долга рачка има дизајн за складирање течност, ставете го детергентот во рачката,кога се користи, нежно притиснете ја течноста за да истече, што заштедува време и напор.Reономските пластични рачки за повеќекратна употреба се pleasетски пријатни и не се лизгаат, додека меките најлонски влакна се спротивставуваат на деформација при тешко чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент